Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Suffering: Zniewolony

Premiery gier w Polsce (5-11 stycznia)

Vercetti, 12 stycznia 2009, 07:12

Drugi tydzień stycznia nie przyniósł wielkiego ożywienia na polskim rynku gier. Do rodzimych kiosków i sklepów trafiły zaledwie dwa premierowe tytuły – stworzone przez Akellę TPP Swashbucklers: Stal kontra proch oraz sygnowane logiem Ubisoftu przygody Księcia Persji, czyli zrealizowane w nowej konwencji Prince of Persia na PC i PS3.

The Suffering: Ties that Bind już na rynku

Krystian Smoszna, 27 września 2005, 07:30

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj na rynek trafiła druga odsłona cyklu The Suffering, zatytułowana Ties that Bind. Program stworzony przez firmę Surreal, a wydany przez Midway Games, nie trafi jednak w najbliższym czasie do Polski, co z pomrukiem niezadowolenia przyjmą zapewne wszyscy entuzjaści pierwowzoru.

The Suffering: Ties That Bind „ozłocone”

ComCo, 20 września 2005, 08:30

Fani Torque od paru ładnych miesięcy czekali na drugą odsłonę przygód tego bohatera i wreszcie doczekali się. Firma Midway Games poinformowała wczoraj o zakończeniu procesu developingu The Suffering: Ties That Bind. W Stanach Zjednoczonych gra pojawi się dokładnie 26 września, w wersjach dedykowanych komputerom PC oraz konsolom: PlayStation 2 i Xbox. Nie wiadomo, kiedy całość trafi do Europy.

Zapowiedziano film na podstawie gry The Suffering

Krystian Smoszna, 9 września 2005, 07:50

Horror/gore – taki oto gatunek reprezentować będzie film The Suffering, którego produkcja ruszy już niebawem dzięki MTV Films. Wytwórnia poinformowała wczoraj w oficjalnym oświadczeniu, że uzyskała już niezbędne prawa do ekranizacji gry od firmy Surreal Software.

Michael Clarke Duncan i Rachel Griffiths użyczą głosu bohaterom The Suffering: Ties that Bind

Krystian Smoszna, 26 lipca 2005, 07:23

W drugiej odsłonie gry The Suffering zatytułowanej Ties that Bind, pojawią się dwie gwiazdy rodem z Hollywood – ogłosił wczoraj koncern Midway. W rolę arcyłotra Blackmore’a wcieli się Michael Clarke Duncan, natomiast głosu Jordan użyczy Rachel Griffiths.

The Suffering: Ties That Bind z oficjalną www

ComCo, 16 lipca 2005, 10:35

W czasie tegorocznej jesieni powinniśmy doczekać się premiery The Suffering: Ties That Bind - kontynuacji wydanego w 2004 roku, wyjątkowo krwawego survival-horroru, który pod wieloma względami przypominał takie produkcje jak From Dusk Till Dawn czy Manhunt. Tymczasem, na falach Internetu pojawiła się strona internetowa dedykowana nadchodzącemu tytułowi.

Sequel The Suffering nadciąga

Elrond, 18 lutego 2005, 12:00

Zapytacie, co w tym dziwnego? Przecież o tworzeniu The Suffering: Ties That Bind wiadomo już od jakiegoś czasu. Owszem wiadomo, ale teraz pewne jest, że w kontynuację The Suffering zagrają nie tylko posiadacze PS2 ale także Xboxa oraz, co mnie osobiście cieszy najbardziej, PeCetowcy. Dzieło wewnętrznego studia Midway, Surreal Software, ujrzy światło dzienne jesienią tego roku.