Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Disciples III: Odrodzenie

Guild Wars, Total War: Shogun 2 i Warhammer 40,000: Dawn of War II w tańszych seriach wydawniczych

Mateusz Kądziołka, 18 listopada 2011, 08:12

Firma CD Projekt poinformowała, że gry Guild Wars, Antologia Warhammer 40,000: Dawn of War II, Total War: Shogun 2 oraz Disciples III Złota Edycja przechodzą do tańszych serii wydawniczych. Od dzisiaj będzie można je kupić po niższej niż dotychczas cenie.

Ściągnij wersję demo Disciples III: Odrodzenie

Marcin Skierski, 9 lipca 2010, 10:25

Pomimo że premiera Disciples III: Odrodzenie w Polsce już miała miejsce, dopiero teraz ukazuje się wersja demonstracyjna tej gry. Z pewnością pomoże ona jeszcze niezdecydowanym w decyzji o kupnie pełnej wersji.

Premiery gier w Polsce (21-27 czerwca)

Marek Grochowski, 28 czerwca 2010, 11:15

Prawdziwy wysyp nowości akurat na początek wakacji zafundowali nam rodzimi dystrybutorzy. Wśród premier pojawiło się nie tylko oczekiwane przez fanów strategii Disciples III, ale także strzelaniny Singularity oraz Sniper, nie wspominając o dwóch grach na podstawie filmów – Transformersach i nowym Shreku.

Disciples III: Odrodzenie debiutuje na polskim rynku

Adrian Werner, 25 czerwca 2010, 12:41

Od premiery w naszym kraju Buntu Elfów, czyli ostatniego rozszerzenia do Disciples II minęło już sześć lat. Teraz wreszcie nadszedł koniec oczekiwania na kolejną odsłonę tej sagi, gdyż część trzecia od dzisiaj dostępna jest w polskich sklepach.

Czerwcowa premiera Disciples III: Odrodzenie

Aleksander Kaczmarek, 19 maja 2010, 14:57

Po latach oczekiwań trzecia odsłona znakomitej serii strategii turowych Disciples trafi w ręce graczy. Polska premiera Disciples III: Odrodzenie nastąpi w czerwcu. Gra ukaże się wyłącznie w wersji na komputery PC i kosztować będzie 119,90 zł.

Akella przejmie prawa do marki Disciples

Damian Rams, 5 września 2008, 08:51

Rosyjski wydawca gier poinformował w oficjalnym oświadczeniu prasowym o umowie zawartej z firmą Strategy First. Na jej mocy po premierze Disciples 3: Renaissance Akella przejmie wszystkie prawa do tej znanej w branży elektronicznej rozrywki marki.

Disciples III opóźnione

Robert Duraj, 1 lipca 2008, 10:43

Firmy Akella i .dat, przekazały nowe szczegóły, dotyczące ich wspólnego projektu, Disciples III: Renaissance. Wśród nich znajduje się także informacja o zmianie daty premiery gry.

Prace nad Disciples III: Renaissance na ukończeniu

Maciej Myrcha, 21 stycznia 2008, 14:47

Dobra wiadomość nadeszła od przedstawicieli firm Akella oraz .dat, które odpowiedzialne są odpowiednio za wydanie oraz deweloping najnowszej części znakomitej, strategicznej turówki, Disciples. Renaissance, bo taki podtytuł nosi wspomniana gra, jest już ukończona w najważniejszych elementach i wszystko wygląda na to, że ujrzy światło dzienne w trzecim kwartale tego roku.

Akella ujawnia swój line-up na Games Convention

Marek Grochowski, 1 sierpnia 2007, 11:30

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznych targów Games Convention. Z myślą o niemieckiej imprezie poszczególni wydawcy gier ujawniają już listy tytułów, które zamierzają zaprezentować zwiedzającym na stoiskach w hali Leipziger Messe. Swój line-up opublikowała również rosyjska firma Akella, która szykuje dla odbiorców zestaw trzynastu produktów.

Akella ujawnia listę gier, które zostaną pokazane na targach E3

Krystian Smoszna, 21 maja 2007, 07:41

Sześć gier zamierza zaprezentować firma Akella podczas tegorocznej edycji targów E3: Media and Business Summit, które odbędą się pomiędzy 11 a 13 lipca w Santa Monica. Rosjanie są jednymi z pierwszych producentów oprogramowania rozrywkowego, którzy zdecydowali się ujawnić swoje plany dotyczące tej imprezy.

Gra Disciples III ma już swoją oficjalną stronę internetową

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 06:26

Wielbiciele gier z serii Disciples mogą już zasięgnąć informacji na temat trzeciej odsłony cyklu za pośrednictwem jej strony internetowej. O uruchomieniu witryny poinformowała w oficjalnym oświadczeniu prasowym kanadyjska firma Strategy First, Inc.