Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlestations: Midway

Twórcy cyklu Battlestations poszli na dno

Adrian Werner, 20 kwietnia 2010, 11:52

W listopadzie pisaliśmy o zwolnieniach, jakie dotknęły Beautiful Game Studios - zespół pracujący nad serią Championship Manager. Okazuje się, że nie były to jedyne cięcia w studiach będących częścią Square Enix.

Tydzień ze Square Enix i Eidos na Steamie - dzień drugi

Jiker, 10 marca 2010, 08:24

Bieżący tydzień upływa nam pod znakiem Steamowych promocji cenowych na gry z katalogu firm Square Enix oraz Eidos. Wczoraj zniżkami objęte zostały gry z serii Hitman oraz Deus Ex. Dzisiaj w ofercie znalazły się kolejne tytuły.

Eidos Everything Pack okazją na uzupełnienie kolekcji gier w usłudze Steam

Przemysław Zamęcki, 25 maja 2008, 12:46

Eidos zafundował użytkownikom systemu Steam znakomitą okazję, aby uzupełnić kolekcję gier oferowanych przez tego wydawcę. Za jedyne sto dolarów ($99.99) możemy stać się właścicielami dwudziestu gier, których koszt, w przypadku gdybyśmy zdecydowali się je kupować oddzielnie wyniósłby aż 389.80 dolarów. Poniżej znajdziecie listę tytułów oferowanych w zestawie Eidos Everything Pack.

Druga odsłona gry Battlestations zapowiedziana

ult, 29 lutego 2008, 08:30

Węgierski oddział firmy Eidos pracuje nad drugą częścią gry Battlestations. Najnowszy produkt będzie sygnowany podtytułem Pacific i ponownie przeniesie nas w czasie do II Wojny Światowej.

Pacific nową grą z serii Battlestations?

Krystian Smoszna, 31 grudnia 2007, 12:01

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia koncern Eidos Interactive zarejestrował w amerykańskim Urzędzie Patentowym nowy znak towarowy – Battlestations: Pacific. Wszystko wskazuje więc na to, że tak nazywać będzie się kontynuacja gry, która na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutowała w styczniu bieżącego roku.

Konkurs Battlestations: Midway & Jade Empire - gra za friko! zakończony

Solnica, 10 kwietnia 2007, 10:54

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodami dla zwycięzców były egzemplarze gier Battlestations: Midway oraz Jade Empire: Edycja Specjalna. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do następujących osób ...

Konkurs Battlestations: Midway & Jade Empire - gra za friko!

Solnica, 5 kwietnia 2007, 17:01

Battlestations: Midway oraz Jade Empire: Edycja Specjalna – te oto gry mogą już wkrótce stać się waszą własnością! Warunkiem koniecznym, do tego, aby przesyłka z nagrodą wylądowała tuż po świętach właśnie w waszej skrzynce pocztowej, jest wzięcie udziału w naszym tegotygodniowym konkursie z serii „gra za friko”.

Sequel Battlestations: Midway w drodze

eLKaeR, 29 marca 2007, 14:55

Symulator morskich bitew z okresu II Wojny Światowej o nazwie Battlestations: Midway został ciepło przyjęty przez posiadaczy komputerów osobistych i konsol Xbox 360. W naszej recenzji pecetowa wersja otrzymała ocenę w wysokości 83%. Dla entuzjastów owej gry mamy bardzo dobrą wiadomość, ponieważ w planach koncernu Eidos Interactive figuruje jej kontynuacja.

Pierwszy dodatek do Battlestations: Midway jeszcze dzisiaj na Xbox Live Marketplace

Jiker, 1 marca 2007, 18:34

Firma Eidos ogłosiła, że jeszcze dzisiaj w ramach usługi Xbox Live Marketplace opublikowany zostanie pierwszy dodatek do gry Battlestations: Midway.

Trwają prace nad dodatkiem do gry Battlestations: Midway

Basza, 23 lutego 2007, 16:20

Producenci węgierskiego oddziału firmy Eidos oświadczyli, że już niebawem posiadacze konsoli Xbox 360 będą mogli zagrać w najnowszy dodatek do gry Battlestations: Midway, a pojawi się on w ramach usługi Xbox Live Marketplace.

Poradnik: Battlestations: Midway

Redakcja GRYOnline.pl, 9 lutego 2007, 19:22

Miło mi zaprezentować wam poradnik do „Battlestations: Midway”, całkiem przyjemnej i grywalnej pozycji, łączącej w sobie dwa gatunki: taktycznej strategii czasu rzeczywistego i zręcznościowego quasi symulatora. Tytułu, którego dynamiczna akcja toczy się w latach 40 ubiegłego wieku na Pacyfiku i koncentruje na starciach dwóch potęg militarnych – Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i Cesarstwa Wielkiej Japonii.

Gra Battlestations: Midway trafiła do amerykańskich sklepów

Metatron, 31 stycznia 2007, 10:33

Firma Eidos poinformowała, że gra Battlestations: Midway w wersji na komputery PC i konsole Xbox 360 trafiła już do amerykańskich sklepów. Europejscy gracze na premierę będą musieli poczekać do siódmego lutego.

PeCetowe demo gry Battlestations: Midway jeszcze w tym tygodniu

Krystian Smoszna, 23 stycznia 2007, 08:55

Użytkownicy PeCetów nie będą gorsi od posiadaczy konsoli Xbox 360 i również przetestują za darmo grę Battlestations: Midway. Oficjalna wersja demonstracyjna programu zadebiutuje w Internecie w najbliższą sobotę, 27 stycznia, o czym wczoraj poinformowała firma Eidos Interactive.

Już jutro demo gry Battlestation: Midway trafi na Xbox Live Marketplace

Jiker, 18 stycznia 2007, 09:09

Twórcy gry Battlestations: Midway poinformowali, że już jutro posiadacze Xboksa 360 będą mogli pobrać jej sieciową wersję demonstracyjną. Demo pozwoli nam na przetestowanie jednej mapy - Islands of Solomon.

Poznaliśmy datę europejskiej premiery gry Battlestations: Midway

Jiker, 16 stycznia 2007, 08:00

Battlestations: Midway, interesujące połączenie gry taktyczno-strategicznej z symulatorem, traktować będzie o spektakularnych bitwach morskich oraz powietrznych toczonych w latach ’40 XX wieku w ramach II wojny światowej. Wydawca tejże pozycji, brytyjska firma Eidos, ujawniła właśnie oficjalną datę jej europejskiej premiery.

Battlestations: Midway u schyłku stycznia 2007

eLKaeR, 19 grudnia 2006, 08:08

Minęło już 65 lat od rozpoczęcia amerykańsko-japońskiej rywalizacji militarnej na Oceanie Spokojnym w okresie II Wojny Światowej. Przełomowym momentem w tych zmaganiach była bitwa w rejonie atolu Midway z początku czerwca 1942. Między innymi o niej traktować ma nadchodząca gra o nazwie Battlestations: Midway. Właśnie poznaliśmy precyzyjny termin zachodniej premiery tej pozycji.

Battlestations: Midway uczci 65. rocznicę Bitwy o Midway

Krystian Smoszna, 19 września 2006, 16:20

O tym, że gra Battlestations: Midway zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, dowiedzieliście się już w sierpniu. Informując Was o kolejnym opóźnieniu programu, nie byliśmy w stanie zaprezentować Wam oficjalnego stanowiska producenta. Dziś nadrabiamy zaległości, gdyż w sprawie wypowiedział się koncern Eidos Interactive.

Battlestations: Midway dopiero w lutym

Vercetti, 30 sierpnia 2006, 13:47

Nie potwierdziły się przypuszczenia, jakoby najnowsze dzieło studia Mithis Games miało zadebiutować na rynku jesienią bieżącego roku. Ostatnie materiały prasowe, pochodzące od brytyjskiego Eidosu, jako datę premiery gry Battlestations: Midway wskazują luty 2007.

Koncern SCi oskarżony o kradzież

Krystian Smoszna, 13 lipca 2006, 13:45

Sporo zamieszania wywołał brytyjski tygodnik The Sunday Times, który przed kilkoma dniami oskarżył przedstawicieli koncernu SCi (właścicieli firmy Eidos Interactive) o kradzież m.in. kodu źródłowego gry Battlestations: Midway.

GOL na E3 2006: Battlestations: Midway

Łosiu, 12 maja 2006, 11:49

Od początku lat 90-tych kiedy to dane mi było zwariować na punkcie Task Force 1942 cierpliwie czekałem na symulację i strategię zarazem, jaka pozwoli mi w prosty i przyjemny sposób wziąć udział i zadecydować o amerykańsko-japońskiej wojnie na Pacyfiku. Moje nadzieje na nadejście czegoś na miarę wspomnianego tytułu wzbudzała zapowiedź Battlestations: Midway.

Battlestations: Midway nadal w produkcji

Krystian Smoszna, 24 kwietnia 2006, 08:11

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich czytelników naszego serwisu, którzy interesowali się losem gry Battlestations: Midway po zamknięciu studia Mithis Entertainment. Trwają intensywne prace nad ukończeniem programu. Według opublikowanych ostatnio informacji gra trafi na rynek jesienią bieżącego roku.

Mithis Entertainment w opałach?

Krystian Smoszna, 4 kwietnia 2006, 08:31

Niepokojące informacje dotyczące studia Mithis Entertainment napływają do nas z obozu brytyjskiej firmy SCi Entertainment Group, która kilka dni temu zorganizowała specjalną konferencję prasową, poświęconą swoim finansom.

Battlestations: Midway później, niż dotychczas zapowiadano

ComCo, 15 sierpnia 2005, 14:32

Zła wiadomość dla wszystkich osób wypatrujących pojawienia się gry Battlestations: Midway, będącej połączeniem symulacji i strategii czasu rzeczywistego, która porusza temat bitew morskich rozgrywanych podczas II Wojny Światowej. Mianowicie szefowie korporacji SCi (Eidos), wydawcy programu, postanowili przesunąć jego premierę z bieżącego na przyszły rok kalendarzowy.

Sci na targach E3

Elrond, 14 maja 2005, 14:57

Czas do rozpoczęcia największego wydarzenia branży elektronicznej rozrywki, targi E3, można już odliczać na palcach jednej ręki. W związku z tym, jest to już ostatnia szansa dla firm, które nie ujawniły do tej pory listy gier przedstawianych na tych targach. Z szansy tej skorzystała właśnie firma SCi, zapowiadając wystawianie 5 swoich tytułów.

Battlestations: Midway oficjalnie w sieci

Speed, 13 marca 2005, 20:11

Konsorcjum wydawnicze SCi Games poinformowało o starcie oficjalnej witryny internetowej nadchodzącej trójwymiarowej gry strategicznej pt. Battlestations: Midway. Warto tam zajrzeć chociażby ze względu na ciekawe wykonanie.

Bitwa o Midway w wirtualnej rzeczywistości w 2005 roku

eLKaeR, 9 maja 2004, 12:55

Za około dwanaście miesięcy powinna ujrzeć światło dzienne trójwymiarowa gra strategiczna o temporalnej nazwie Midway: Naval Battles (platformy sprzętowe: komputery PC oraz stacjonarne konsole Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox), zawierająca elementy symulacyjne i przygotowywana obecnie przez połączone sztaby Mithis Entertainment i SCi Games. Motyw przewodni niniejszego produktu stanowi oczywiście słynna bitwa o tytułowy atol wysp pacyficznych (3-5 czerwca 1942), w której doszło do konfrontacji Stanów Zjednoczonych z siłami Cesarstwa Japońskiego. Rzecz jasna developerzy zaimplementują szereg innych scenariuszy (misje prawdziwe i hipotetyczne), traktujących o działaniach militarnych w rejonie Oceanu Spokojnego podczas II Wojny Światowej. Użytkownik zawsze będzie mógł wybrać, czy opowiedzieć się po stronie charakterystycznego gwiaździstego sztandaru lub kierować mieszkańcami Kraju Kwitnąc

SCi - wyniki finansowe i prognozy na najbliższe lata

Elrond, 9 grudnia 2003, 14:40

Po ogłoszeniu wyników finansowych za okres roczny zakończony 30 września, widać, że przed firmą SCi rysuje się świetlana przyszłość. Korporacja ta nie tylko odnotowała wzrost wszystkich ważniejszych czynników finansowych decydujących o pozycji na rynku ale także zapowiedziała kilka potencjalnych hitów, które ukażą się w latach 2004-2005. W dalszej części newsa przeczytacie z czego firma była, jest i będzie zadowolona.