Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Black Prophecy

Wieści ze świata (Portal 2, SOCOM 4, Alone in the Dark) 26/05/11

Jiker, 26 maja 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu konsolowego Age of Conan, darmowej muzyce z Portal 2, przejęciu Direct2Drive przez GameFly, a także potencjalnym wznowieniu Alone in the Dark: The New Nightmare. Zapraszamy do lektury.

Wystartowało kosmiczne MMO Black Prophecy

Adrian Werner, 22 marca 2011, 10:14

Mamy dobre wieści dla miłośników kosmicznych symulatorów. Właśnie wystartowała bowiem europejska wersja darmowego MMO Black Prophecy.

Wieści ze świata (XCOM, Final Fantasy, Shenmue) 1/03/11

Jiker, 1 marca 2011, 14:02

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o europejskiej becie Black Prophecy, dewelopingu kontrowersyjnego wznowienia XCOM, sprzedaży Super Meat Boy’a, a także wstrzymaniu prac nad platformą Jungle. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dead Space 2, Magicka, Mortal Kombat) 28/01/11

Jiker, 28 stycznia 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o starcie beta testów APB: Reloaded, nowych wojownikach w Mortal Kombat, sprzedaży konsol Nintendo, przyszłości marki Enslaved, a także darmowym prezencie dla nabywców Magicki. Zapraszamy do lektury.

Black Prophecy - otwarta beta coraz bliżej

Adrian Werner, 7 stycznia 2011, 08:59

Od wielu miesięcy było cicho o Black Prophecy, czyli kosmicznej grze MMO studia Reakktor Media. Okazuje się, że twórcy przez ten czas nie próżnowali i już wkrótce ruszyć mają otwarte beta testy.

Video Przegląd MMO - 1.12.2010

Rock Alone, 1 grudnia 2010, 08:23

W świecie MMO zapowiada się w niedługim czasie kilka interesujących premier. Przyszły rok to oczywiście Guild Wars 2 i Star Wars: The Old Republic, ale to nie wszystko. W nadchodzących miesiącach szczególnie zadowoleni powinni być zwolennicy darmowego grania, bowiem to w tej grupie tytułów szykuje się cała masa naprawdę wartościowych produkcji .

Video Przegląd MMO - 23.11.2010

Rock Alone, 24 listopada 2010, 08:00

Zgodnie z obietnicą dzisiaj pierwszy Przegląd MMO w wersji wideo. Rzucimy okiem na kilka mniej lub bardzie znanych tytułów. Będzie zatem Rift, EVE Online, Star Wars: The Old Republic, Black Prophecy, Fallout Online oraz ArcheAge. Na końcu znajdziecie natomiast wszystkie linki do materiałów omawianych na filmie

Przegląd gier MMO (23/06/2010)

Rock Alone, 23 czerwca 2010, 09:08

Dzisiejsze wydanie Przeglądu MMO zdominowały targi E3. W trakcie ich trwania, co było do przewidzenia, pojawiło się mnóstwo ciekawych informacji na temat gier MMO. Nawet firmy, które nie uczestniczą w targach bezpośrednio, prezentują w sieci zdecydowanie więcej materiałów niż zazwyczaj.

Przegląd gier MMO (20/04/2010)

Rock Alone, 20 kwietnia 2010, 11:57

Witam w kolejnym wydaniu Przeglądu MMO. Zajmę się dzisiaj: Black Prophecy, obiecującą produkcją science–fiction. Dwukrotnie pojawi się też World of Warcraft, raz w odniesieniu do ostatnich zmian z Kataklizmu, drugi w związku z wprowadzeniem do gry mikrotransakcji. Oprócz tego zerkniemy na beta testy Battle of the Immortals. Wspominam również o BioShock Online, grze która jest co prawda plotką, ale rodzi kilka interesujących pytań na temat przeszłości MMO. Być może jesteśmy blisko by poznać odpowiedź na pytanie, w jakim kierunku pójdą znane marki, takie właśnie jak BioShock czy Call of Duty i Halo.

Black Prophecy z nowym wydawcą i bez abonamentu

Adrian Werner, 5 marca 2010, 09:30

W zeszłym roku pisaliśmy o problemach finansowych niemieckiego studia Reakktor Media. Niewiele wtedy brakowało, by firma zbankrutowała. Niemcom udało się jednak utrzymać na powierzchni i najnowsze wieści malują przyszłość dewelopera w jasnych barwach.

Twórcy kosmicznego MMO Black Prophecy wygrali z widmem bankructwa

Jiker, 7 listopada 2009, 13:39

Zeszłoroczne bankructwo 10tacle Studios, zatrzęsło fasadami niemieckiego studia Reakktor Media na tyle, że niemal zostało ono zmuszone ogłosić bankructwo. Szczęśliwie dla fanów czekających na debiut kosmicznego MMO Black Prophecy, widmo likwidacji firmy zostało oddalone.

10tacle Studios ujawnia pierwsze informacje o Black Prophecy - space-simie MMO

Jiker, 22 sierpnia 2007, 10:36

Firma 10tacle Studios ujawniła szczegóły na temat pierwszego z sześciu swych premierowych tytułów, których prezentacje zostały zapowiedziane wraz z opublikowaniem line-upu na lipskie targi Games Convention. Black Prophecy, o której do tej pory nie wiedzieliśmy praktycznie nic, okazała się rozbudowanym space-simem MMO.