Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bloodline Champions

League of Legends, Dota 2 i inni pretendenci do tronu, czyli rok 2011 w gatunku MOBA

Adrian Werner, 31 grudnia 2011, 10:05

Ostatnie dwanaście miesięcy było okresem wyjątkowo dynamicznego rozwoju zapoczątkowanego przez mod Defense of the Ancients gatunku MOBA. Postanowiliśmy podsumować dla Was wszystkie największe wydarzenia z tego segmentu rynku, jakie miały miejsce w mijającym roku.

Darmowa gra Bloodline Champions wystartowała

Hed, 14 stycznia 2011, 08:48

Na stronie Bloodline Champions potwierdzono, że gra wyszła z fazy otwartej bety i oficjalnie wystartowała. Dzieło studia Stunlock, stworzone przy wsparciu firmy Funcom, było testowane przez kilka ostatnich tygodni. Zainteresowani mogą dołączyć do zabawy bez konieczności uiszczania żadnych opłat, bo podstawowa wersja gry jest bezpłatna.

Wieści ze świata (World of Warcraft: Cataclysm, Minecraft, Fable III) 17/12/10

Jiker, 17 grudnia 2010, 12:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie startu otwartej bety Bloodline Champions, nowych psach w Fable III, wzrastającym zainteresowaniu dystrybucją cyfrową, a także darmowym trialu World of Warcraft: Cataclysm. Zapraszamy do lektury.

Bloodline Champions z szansami na premierę jeszcze w tym roku

Olek, 14 listopada 2010, 12:39

Prace nad debiutancką grą szwedzkiego studia deweloperskiego Stunlock dobiegają końca. Firma Funcom, która jest wydawcą tytułu, ujawniła, że Bloodline Champions ukaże się pod koniec grudnia lub na początku stycznia. Wszystko zależy od tego, jak szybko uda się ukończyć zamknięte beta testy, w których bierze już udział 150 tys. graczy.