Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online wkrótce dobije do 10 milionów kont

Hed, 30 kwietnia 2012, 14:44

Jedna z bardziej znanych gier przeglądarkowych, Battlestar Galactica Online, wkrótce dobije do 10 milionów zarejestrowanych kont. Z tej okazji firma Bigpoint wystartowała z tygodniową imprezą.

Przeglą[email protected] Granie (Dexter Slice of Life, CSI Crime City, The Big Bang Theory i inne)

yasiu, 14 listopada 2011, 11:51

W tej części cyklicznego przeglądu gier na przeglądarki internetowe przygotowaliśmy dla Was szereg tytułów bazujących na znanych markach serialowych, w tym m.in. Dexter, CSI, Battlestar Gallactica czy The Big BangTheory (pol. Teoria Wielkiego Podrywu).

Battlestar Galactica Online z pięcioma milionami kont

Adrian Werner, 8 września 2011, 09:21

Specjalizująca się w grach przeglądarkowych firma Bigpoint ma powody do zadowolenia. Jej przedstawiciele pochwalili się, że liczba zarejestrowanych kont Battlestar Galactica Online przekroczyła poziom pięciu milionów.

Darmowe Gry (28 sierpnia - 3 września)

Maciej Jałowiec, 3 września 2011, 08:20

Nowe miasteczko w Free Aqua Zoo, premiera Sagi Wampirów, poprawki w Battlestar Galactica Online, weekendowe atrakcje w Farmeramie, a także gramy w SoccerStar. Zapraszamy do lektury!

Darmowe Gry - wiadomości (6-13 sierpnia)

Maciej Jałowiec, 14 sierpnia 2011, 11:45

Nowe serwery dla Battlestar Galactica Online, dodatkowa zawartość w grze Skyrama, zgarnij wierzchowca w Runes of Magic i zagraj z nami w Battlefield Heroes - zapraszamy do lektury!

Dwa miliony kont w darmowej grze sieciowej Battlestar Galactica Online

Kono, 26 maja 2011, 10:47

Przedstawiciele firmy Bigpoint poinformowali, że w ciągu trzech miesięcy od startu otwartej bety darmowego przeglądarkowego tytułu Battlestar Galactica Online, gracze stworzyli w nim ponad dwa miliony kont. Gra MMO oparta na popularnym serialu telewizyjnym przyciąga każdego dnia około 20 tysięcy nowych graczy.

Battlestar Galactica Online doczekała się miliona zarejestrowanych kont

Hed, 16 kwietnia 2011, 12:45

Firma Bigpoint poinformowała, że w ciągu sześciu tygodni od startu otwartej bety darmowej gry przeglądarkowej Battlestar Galactica Online, gracze stworzyli ponad milion kont na jej potrzeby. W tej kosmicznej strzelance możemy odwiedzić uniwersum znane z seriali telewizyjnych i zobaczyć w akcji technologię Unity, która pozwala stworzyć niezłą grafikę 3D w przeglądarce.

Battlestar Galactica Online wkracza w otwartą betę

Hed, 9 lutego 2011, 10:38

Firma Bigpoint wystartowała z otwartą betą przeglądarkowej produkcji Battlestar Galactica Online, która podejmuje wątki serialu emitowanego przez kanał SciFi Universal (za zachodzie znanego jako SyFy). Żeby dołączyć do zabawy nie trzeba znać fabuły znanej sagi science-fiction – wystarczy zamiłowanie do kosmicznych gier MMO.

Otwarte beta testy gry Battlestar Galactica Online już niebawem

Olek, 29 stycznia 2011, 14:25

8 lutego to nieprzekraczalny dla dewelopera przeglądarkowej gry MMO Battlestar Galactica Online termin rozpoczęcia otwartej bety. Według informacji, jakie pojawiły się na oficjalnym forum tej produkcji, na starcie uruchomione zostaną trzy serwery – jeden dla graczy z Europy i dwa dla Amerykanów. Klient z grą dostępny będzie w kilku językach, w tym także po polsku.

Start bety Battlestar Galactica Online

Taven, 9 listopada 2010, 10:32

Battlestar Galactica Online, przeglądarkowa gra MMO oparta na licencji popularnego serialu science-fiction, znalazła się oficjalnie w fazie testów beta.

Panasonic wchodzi na rynek konsol przenośnych

Taven, 5 października 2010, 09:40

Choć mogłoby się wydawać, że obecny układ sił na rynku konsol przenośnych, gdzie niepodzielnie od dłuższego czasu łupy między sobą dzielą Sony i Nintendo, jest niezagrożony, to nie przeszkadza to innym producentom przynajmniej w podejmowaniu prób przywłaszczenia sobie jego kawałka. Panasonic ogłosiło właśnie, że że pracuje nad przenośną konsolą The Jungle przeznaczoną do gier multiplayer.

Bohaterowie Battlestar Galactica w grze MMO na podstawie serialu

Taven, 17 sierpnia 2010, 09:42

Wygląda na to, że choć Battlestar Galactica Online tylko wykorzysta realia telewizyjnego oryginału jako tło dla potyczek pomiędzy graczami z całego świata, to dana nam będzie możliwość spotkania kilku znajomych twarzy. Firma Bigpoint, producent gry, zapowiedziała udział w grze aktorów z kultowego serialu Ronalda D. Moore’a.

Przegląd gier MMO (23/06/2010)

Rock Alone, 23 czerwca 2010, 09:08

Dzisiejsze wydanie Przeglądu MMO zdominowały targi E3. W trakcie ich trwania, co było do przewidzenia, pojawiło się mnóstwo ciekawych informacji na temat gier MMO. Nawet firmy, które nie uczestniczą w targach bezpośrednio, prezentują w sieci zdecydowanie więcej materiałów niż zazwyczaj.

Jak wyglądać będzie Battlestar Galactica Online

Adrian Werner, 17 czerwca 2010, 09:45

Już na początku marca informowaliśmy o prowadzonych pracach nad grą MMO bazującą na serialu telewizyjnym Battlestar Galactica. Na pierwsze prawdziwe konkrety oraz musieliśmy jednak poczekać aż do tegorocznego E3.