Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat CityVille

Zynga.com - zapowiedziano nową platformę dla gier społecznościowych

DogGhost, 2 marca 2012, 09:14

Największy producent gier społecznościowych na Facebooka zapowiedział start platformy przeznaczonej dla miłośników tego gatunku, która pozwoli za sprawą szeregu nowych rozwiązań na intensywniejszą zabawę.

Najpopularniejsze gry dostępne w serwisie Facebook w 2011 roku

DogGhost, 23 grudnia 2011, 10:12

Serwis Facebook opublikował listę gier społecznościowych, które cieszyły się w 2011 roku największą popularnością wśród użytkowników. Pierwsze miejsce zajął tytuł Gardens of Time.

Raport Raptr - gry firmy Zynga na fali

Kono, 28 września 2011, 10:07

W sieci pojawił się raport dotyczący firmy Zynga. Wynika z niego, że gry społecznościowe wciąż zyskują na popularności i przekonują do siebie hardcore'owych graczy.

The Sims Social podejmuje walkę z grami Zyngi na Facebooku

Hed, 13 września 2011, 09:34

The Sims Social, czyli gra firmy Electronic Arts i studia Playfish, jest coraz wyżej w rankingach popularności na Facebooku. Produkcji daleko jest jeszcze do pokonania takich dzieł Zyngi jak CityVille i Empires & Allies, ale być może niedługo się to zmieni.

Spiral Knights, Rift i FrontierVille w walce o nagrody Game Developers Choice Online Awards

Kono, 24 sierpnia 2011, 10:35

Organizatorzy konferencji GDC Online opublikowali w sieci listę tytułów nominowanych do nagród Game Developers Choice Online Awards przyznawanych najlepszym grom sieciowym. Wśród tegorocznych faworytów są Rift, Spiral Knights oraz FrontierVille.

FarmVille, CityVille i inne gry Zyngi mają 148 milionów graczy na Facebooku

Hed, 4 lipca 2011, 10:59

FarmVille, CityVille, Empires & Allies i inne gry społecznościowe firmy Zynga z Facebooka mają 148 milionów unikalnych graczy. Producent pochwalił się tymi wynikami, żeby zachęcić inwestorów do kupna udziałów, które wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Rynek gier społecznościowych wciąż rośnie i rosnąć będzie

sathorn, 11 kwietnia 2011, 17:01

Ponad 250 milionów osób gra regularnie w gry społecznościowe, m.in. stworzone przez Zynga, facebookowe superprodukcje – FarmVille i CityVille. Ta ogromna masa graczy, w dużej mierze niedzielnych, tworzy niesłychanie dynamiczny rynek.

W CityVille gra ponad 100 milionów osób miesięcznie

Jiker, 14 stycznia 2011, 11:05

nNajnowsza produkcja firmy Zynga, czyli CityVille bije rekord. Przed kilkudziesięcioma godzinami licznik wskazujący liczbę aktywnych użytkowników miesięcznie przekroczył w jej przypadku magiczną granicę 100 milionów.

Wieści ze świata (StarCraft II, CityVille, Toshiba) 4/01/11

Jiker, 4 stycznia 2011, 11:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nieukończonym projekcie Midway, notebooku 3D firmy Toshiba, a także rekordowym rezultacie CityVille na Facebooku. Zapraszamy do lektury.