Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 31 sierpnia 2021, 17:43

autor: Iltutmiś

Znamy datę premiery Windows 11

O nowej generacji najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie robi się coraz głośniej, na co ma wpływ nadchodząca premiera. Na początku października Windows 11 będzie dostępny dla użytkowników w postaci darmowej aktualizacji.

W SKRÓCIE:
  • Windows 11 dostępny będzie do pobrania od 5 października 2021 roku.
  • Użytkownicy poprzednich odsłon systemu operacyjnego Microsoftu będą mogli skorzystać z darmowej aktualizacji w celu instalacji nowego Windowsa.
  • Do połowy 2022 roku Windows 11 trafi na wszystkie wspierane przez Microsoft komputery.

Na blogu Windows opublikowano dzisiaj ważny komunikat, zawierający datę premiery nowej odsłony systemu operacyjnego Microsoftu. Windows 11 w postaci darmowej łatki dostępny będzie do pobrania 5 października 2021 roku. Skorzystać z aktualizacji będą mogli wszyscy użytkownicy Windowsa 10 (Windowsa 7 również). Od tego dnia na półkach sklepowych zaczną się pojawiać komputery z fabrycznie wgraną „jedenastką”. Według giganta z Redmond nowy Windows pomoże zwiększyć kreatywność posiadaczy pecetów i wzmocnić ich produktywność.

Microsoft ogłosił, że do połowy 2022 roku darmową aktualizację do Windowsa 11 otrzymają wszystkie wspierane przez koncern urządzenia. Jeśli jesteście zainteresowani jego instalacją, możecie sprawdzić w dostępnej w systemowych ustawieniach zakładce „Aktualizacja i zabezpieczenia”, czy nadchodzące oprogramowanie trafi również na Wasz sprzęt.

O Windowsie 11 wielokrotnie pisaliśmy już na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z poprzednimi wiadomościami dotyczącymi tego tematu.

Znamy datę premiery Windows 11 - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.