Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 2 sierpnia 2009, 11:39

autor: Elrond

PS3 Slim w ofercie niemieckiego Amazonu?

Nie da się ukryć, iż jedna z bardziej gorących plotek ostatnich miesięcy dotyczy nowej wersji konsoli PlayStation 3, Slim. Tu wyciekną zdjęcia PS3 Slim, tam osoba podobno pracująca w branży „zapewni”, iż nowa konsola znajduje się już w produkcji. Całej sytuacji, zapewne z dużym zainteresowaniem, przygląda się Sony, której przedstawiciele kwitują wszystko dobrze znanym „bez komentarza”.

Nie da się ukryć, iż jedna z bardziej gorących plotek ostatnich miesięcy dotyczy nowej wersji konsoli PlayStation 3, Slim. Tu wyciekną zdjęcia PS3 Slim, tam osoba podobno pracująca w branży „zapewni”, iż nowa konsola znajduje się już w produkcji. Całej sytuacji, zapewne z dużym zainteresowaniem, przygląda się Sony, której przedstawiciele kwitują wszystko dobrze znanym „bez komentarza”, nie potwierdzając ani nie zaprzeczając pojawiającym się doniesieniom.

PS3 Slim w ofercie niemieckiego Amazonu? - ilustracja #1

Tymczasem możemy do całego zamieszania dorzucić kolejną cegiełkę, którą przygotował niemiecki oddział sklepu Amazon. Otóż, buszując na jego stronach, można znaleźć ofertę … PlayStation 3 Konsole slim, wycenioną na 499 Euro. Wspomniane ogłoszenie zmienia się co jakiś czas – przykładowo wcześniej nie było na nim zdjęcia konsoli (taką wersję prezentuje serwis Kotaku), a widoczne teraz jest po prostu wklejone przez jednego z użytkowników.

Oczywiście wiadomość tę, jak i poprzednie, traktować musimy nadal w kategorii plotek, dopóki Sony oficjalnie nie potwierdzi istnienia PS3 Slim i nie pokaże jej światu. A to może stać się już niedługo, na rozpoczynających się 19 sierpnia w Kolonii targach gamescom.