Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość sprzęt i soft 25 marca 2019, 16:48

autor: Entelarmer

Obejrzyj z nami konferencję Apple

Wkrótce rozpocznie się wiosenna konferencja firmy Apple. Według nieoficjalnych doniesień gigant z Cupertino ma dla nas w zanadrzu kilka niespodzianek, które będziemy mogli zobaczyć dzięki transmisji na żywo z wydarzenia.

O godzinie 18:00 czasu polskiego rozpocznie się wiosenna konferencja Apple Special Event. Odbędzie się ona na terenie kampusu Apple Park w kalifornijskim Cupertino, gdzie mieści się siedziba firmy. Transmisję na żywo z wydarzenia będziecie mogli obejrzeć na oficjalnej stronie spółki.

Siedziba Apple z pewnością wyróżnia się z tłumu. - Obejrzyj z nami konferencję Apple - wiadomość - 2019-03-25
Siedziba Apple z pewnością wyróżnia się z tłumu.

Jakkolwiek do prezentacji Apple pozostało niewiele czasu, wciąż nie wiemy nic pewnego na temat planów spółki. Jedyną wskazówką są nieoficjalne doniesienia z zeszłego tygodnia, mówiące o zaangażowaniu znanych osób pokroju Stevena Spielberga i Oprah Winfrey oraz rzekomych projektach firmy. Wśród tych ma znajdować się nowa platforma VOD, czyli konkurencja dla Netfliksa oraz HBO GO, ale słyszeliśmy też o pomyśle związanym z grami wideo. Mowa o subskrypcji premium, która pozwalałaby na zabawę w wybranych płatnych produkcjach mobilnych w zamian za miesięczną opłatę.

Hasło przewodnie konferencji z pewnością pobudza wyobraźnię. - Obejrzyj z nami konferencję Apple - wiadomość - 2019-03-25
Hasło przewodnie konferencji z pewnością pobudza wyobraźnię.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.