Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 6 czerwca 2019, 13:45

autor: AlexB

Acer Predator Thronos: fotel-kokpit dla graczy na GRYOffline 2019

Kolejną atrakcją podczas tegorocznej edycji imprezy GRYOffline będzie stanowisko firmy Acer. Zaprezentuje ona robiący wrażenie „tron dla graczy”, którego najtańsza wersja kosztuje niemal 18 tysięcy euro.

Acer Predator Thronos

Jeśli na tegoroczne GRYOffline wybierają się jacyś miłośnicy sprzętu i gadżetów dla graczy, to już mogą powoli ostrzyć sobie zęby. Imprezę odwiedzą bowiem przedstawiciele firmy Acer, którzy przywiozą ze sobą prawdziwy rarytas – „tron dla graczy” Predator Thronos. To robiące wrażenie stanowisko posiada miejsce na trzy monitory oraz myszkę i klawiaturę. Całość posiada sporo opcji regulacji – wszystko po to, by wygoda korzystania ze sprzętu była jak największa.

Acer Predator Thronos to stanowisko dla gracza z prawdziwego zdarzenia. - Acer Predator Thronos: fotel-kokpit dla graczy na GRYOffline 2019 - wiadomość - 2019-06-06
Acer Predator Thronos to stanowisko dla gracza z prawdziwego zdarzenia.

Sprawienie sobie takiego „tronu” nie jest tanią inwestycją. Cena podstawowej wersji Predator Thronos, bez żadnego hardware'u, to 17 990 euro (około 76,9 tysiąca złotych). Jeśli zdecydujemy się na dodanie do zamówienia trzech monitorów Predator Z271U, to przyjdzie nam zapłacić 19 990 euro (około 85,5 tysięca złotych). Z kolei pełen zestaw, w skład którego - prócz ekranów i samego stanowiska - wchodzą pecet Predator Orion 9000, słuchawki Predator Galea 300, klawiatura Predator Aethon 500 oraz myszka Predator Cestus 510, wyceniono na 24 990 dolarów (około 95 tysięcy złotych). Na szczęście, podczas imprezy GRYOffline 2019 przetestowanie Predator Thronos nie będzie kosztowało nic. Każdy odwiedzający będzie mógł usiąść na tym „tronie” i chwilę pograć.

Aby mieć taki „tron” dla siebie, trzeba wydać sporo pieniędzy. - Acer Predator Thronos: fotel-kokpit dla graczy na GRYOffline 2019 - wiadomość - 2019-06-06
Aby mieć taki „tron” dla siebie, trzeba wydać sporo pieniędzy.

Acer Predator Thronos to tylko jedna z wielu atrakcji zaplanowanych na GRYOffline 2019. Podobnie jak w ubiegłym roku pojawi się pokój z planszówkami i grami figurkowymi, udostępnionymi dzięki uprzejmości sklepu Vanaheim. Ponadto będzie można usłyszeć na żywo zespół Percival. Nie zabraknie też rzecz jasna poczęstunku, konkursów z nagrodami oraz okazji do rozmowy ze znajomymi z forum oraz członkami redakcji GRYOnline.pl i tvgry.pl. Kolejne elementy programu GRYOffline 2019 ujawnimy wkrótce.

Rejestracja

GRYOffline 2019 odbędzie się równo za miesiąc. - Acer Predator Thronos: fotel-kokpit dla graczy na GRYOffline 2019 - wiadomość - 2019-06-06
GRYOffline 2019 odbędzie się równo za miesiąc.

GRYOffline 2019 odbędzie się 6 lipca 2019 roku w krakowskim klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4. Wciąż trwa rejestracja na to wydarzenie. Choć wszystkie miejsca zostały już zajęte, nadal warto się zapisać na listę rezerwową, gdyż po fazie potwierdzeń, która wystartuje 27 czerwca i potrwa do 2 lipca, zapewne zwolni się kilka wejściówek. Pamiętajcie jednak, że impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych (przed wejściem sprawdzane będą dowody tożsamości).

  1. Rejestracja na GRYOffline 2019