Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Postapokalipsa - Gry Wyścigi

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku wyścigi o tematyce postapokalipsa ułożone według popularności.

Wyścigi. Gatunek gier polegających na ściganiu się z rywalami. Zadaniem gracza jest zdobycie pierwszego miejsca lub uzyskanie jak najlepszego czasu okrążenia. Możemy ścigać się różnymi pojazdami (naziemne, wodne, powietrzne), a sama natura rozgrywki też może być zmienna (symulacyjna bądź zręcznościowa).

Po premierze 3 Przed premierą 1
Wyścigi
postapokalipsa
PC
PC Windows3
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 31
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Motorstorm Apokalipsa
Motorstorm Apokalipsa

Wyścigi 16 marca 2011

Trzecia odsłona serii widowiskowych gier wyścigowych, w których gracz przejmuje kontrolę nad kilkoma typami pojazdów. Miejscem akcji jest potężna metropolia zniszczona przez katastroficzne trzęsienie ziemi. Autorzy zadbali o możliwość szerokiej modyfikacji wyglądu pojazdów (wśród których pojawiają się zarówno samochody jak i jednoślady) – począwszy od ozdobnych wzorów, dodatkowych widocznych części, aż po całkowitą zmianę kształtów.

PS3

Deadly Race
Deadly Race

Wyścigi 8 czerwca 2010

Gra wyścigowa z rozgrywką w stylu arcadowym, stworzona na zlecenie firmy GameTop. Fabuła ukazuje postapokaliptyczną wizję przyszłości, w której jedną z nielicznych rozrywek ludzi są wyścigi uzbrojonych samochodów na ulicach opustoszałych miast. Produkcja rozpowszechniana jest nieodpłatnie w dystrybucji cyfrowej.

PC

MotorGun
MotorGun

Wyścigi jeszcze nie ogłoszona (wczesny dostęp od 13 września 2016)

Autoduel to opracowana przez zespół Pixelbionic sieciowa gra akcji, w której zza kierownicy solidnie uzbrojonych i opancerzonych samochodów toczymy bitwy z innymi użytkownikami. Istotną rolę w zabawie odgrywa tuningowanie pojazdów.

PC

Wasteland Angel
Wasteland Angel

Wyścigi 1 września 2011

Wasteland Angel to osadzona w post-apokaliptycznym świecie gra akcji z elementami zręcznościówki. Gracz wciela się w żołnierkę, która w opancerzonym i silnie uzbrojonym pojeździe podróżuje pomiędzy rozproszonymi, ludzkimi osadami. Na jej drodze stają niebezpieczne gangi, renegaci i mutanci. Gra wyprodukowana została przez studio Octane Games.

PC