Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Sporty zimowe - Gry Nintendo Wii

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce sporty zimowe na platformę Nintendo Wii ułożone według popularności.

Wii
sporty zimowe
Czas
Akcji
Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe7
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
RTL Biathlon 2009
RTL Biathlon 2009

Sportowe 27 listopada 2008

Tytuł traktuje o popularnym za Odrą biatlonie, umożliwiając graczom wcielenie się w postacie prawdziwych, licencjonowanych narciarzy i szusowanie po 20 oryginalnych, zimowych trasach, umiejscowionych w 15 państwach naszego globu.

Winter Sports 2012
Winter Sports 2012

Sportowe 6 grudnia 2011

Winter Sports 2012 to gra sportowa skupiająca się na dyscyplinach zimowych. Rywalizować możemy w dziesięciu konkurencjach, z narciarstwem alpejskim czy snowboardem na czele. Produkcja studia 49Games cechuje się prostą, pozbawioną wodotrysków grafiką.

Mario & Sonic at the Olympic Winter Games
Mario & Sonic at the Olympic Winter Games

Sportowe 13 października 2009

Kontynuacja wielkiego hitu firmy SEGA, w którym Mario, Sonic i wiele innych gwiazd wyrusza na podbój Igrzysk Olimpijskich. Tym razem zabawni bohaterowie biorą udział w zimowej wersji tej największej na świecie imprezy sportowej.

RTL Winter Sports 2008
RTL Winter Sports 2008

Sportowe 29 listopada 2007

Winter Sports 2008 to gra sportowa przygotowana przez specjalizujące się w tym gatunku niemieckie studio 49Games. Gracze mają okazję sprawdzić się w takich sportach zimowych jak: łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo biegowe, biatlon, kombinacja norweska, skoki narciarskie, snowboard czy narciarstwo alpejskie. Relacje z poszczególnych zawodów prezentowane są w stylu telewizyjnej transmisji.

We Ski
We Ski

Sportowe 13 maja 2008

Family Ski to gra od Namco Bandai, w której możemy wcielić się w narciarza i zjeżdżać po górskich stokach, wykonując przy tym charakterystyczne dla niego ruchy. Co wyróżnia ten tytuł spośród innych pozycji o podobnej tematyce? Innowacyjne sterowanie przy pomocy dwóch kontrolerów do Wii.

RTL Winter Sports 2009
RTL Winter Sports 2009

Sportowe 27 listopada 2008

RTL WinterSports 2009 to gra sportowa studia 49Games, stworzona na zlecenie grupy RTL Entertainment z myślą o entuzjastach sportów zimowych. Tym razem do dyspozycji odbiorców projektanci oddali osiemnaście konkurencji reprezentujących jedenaście dyscyplin, w tym dwie nowe – biatlon i snowboard.

We Ski & Snowboard
We Ski & Snowboard

Sportowe 13 listopada 2008

We Ski & Snowboard to pełna dynamiki gra sportowa, oferująca zabawę na nartach i snowboardzie w domowym zaciszu, nawet w środku lata. Stworzona i wydana przez Namco Bandai jako kontynuacja gry We Ski.

Winter Stars
Winter Stars

Zręcznościowe 8 listopada 2011

Winter Stars to zręcznościowa gra sportowa, pozwalająca graczom wziąć udział w wielu zróżnicowanych dyscyplinach sportów zimowych. W trybie multiplayer udział mogą wziąć maksymalnie cztery osoby, które rywalizować będą ze sobą na jednej konsoli lub za pośrednictwem sieci.