Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Pociągi - Gry Apple iOS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce pociągi na platformę Apple iOS ułożone według popularności.

iOS
pociągi
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne4
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie1
Ticket to Ride
Ticket to Ride

Towarzyskie 12 maja 2011

Elektroniczna wersja popularnej gry planszowej. W Ticket to Ride bawimy się na mapie świata, odbywając podróże pomiędzy określonymi metropoliami i przeszkadzając innym graczom w ich wojażach. W rozgrywce może brać udział maksymalnie pięcioro graczy.

Transport Tycoon (2013)
Transport Tycoon (2013)

Strategiczne 3 października 2013

Transport Tycoon to wydana na Androida mobilna strategia ekonomiczna. Pozwala ona na wcielenie się w prezesa firmy transportowej działającej w latach 1930-2030. Naszym zadaniem jest zarabianie pieniędzy, rozwój przedsiębiorstwa i wykoszenie z rynku konkurencji.

Steam: Rails to Riches
Steam: Rails to Riches

Strategiczne 3 listopada 2015

Strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w zarządcę firmy transportowej. Jak sugeruje tytuł, naszym zadaniem w Steam: Rails to Riches jest zgromadzenie tytułowych bogactw; by tego dokonać, musimy budować połączenia kolejowe, ulepszać lokomotywę i dobierać najbardziej intratne zlecenia.

Transport Empire
Transport Empire

Strategiczne 9 kwietnia 2014

Społecznościowa strategia ekonomiczna, w której rozbudowujemy sieć kolejową, starając się podźwignąć podupadły rodzinny interes. Podczas zabawy transportujemy rozmaite surowce, dzięki którym w miarę postępów rozgrywki rozbudujemy tabor pociągów, wzniesiemy nowe miasta, fabryki oraz tory i stacje kolejowe, tworząc w ten sposób potężne imperium transportowe.

Pocket Trains
Pocket Trains

Strategiczne 26 września 2013

Pocket Trains to strategia ekonomiczna, obsadzająca nas w roli prezesa niewielkiej firmy zajmującej się organizowaniem transportu kolejowego. Gracz musi tworzyć połączenia, zdobywać zlecenia, inwestować w zakup pociągów oraz odpowiednio bilansować wydatki z przychodami.