Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Pociągi - Gry Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce pociągi na platformę Android ułożone według popularności.

AND
pociągi
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne4
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie1
Ticket to Ride
Ticket to Ride

Towarzyskie 5 czerwca 2013

Elektroniczna wersja popularnej gry planszowej. W Ticket to Ride bawimy się na mapie świata, odbywając podróże pomiędzy określonymi metropoliami i przeszkadzając innym graczom w ich wojażach. W rozgrywce może brać udział maksymalnie pięcioro graczy.

Transport Tycoon (2013)
Transport Tycoon (2013)

Strategiczne 3 października 2013

Transport Tycoon to wydana na Androida mobilna strategia ekonomiczna. Pozwala ona na wcielenie się w prezesa firmy transportowej działającej w latach 1930-2030. Naszym zadaniem jest zarabianie pieniędzy, rozwój przedsiębiorstwa i wykoszenie z rynku konkurencji.

Steam: Rails to Riches
Steam: Rails to Riches

Strategiczne 10 października 2015

Strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w zarządcę firmy transportowej. Jak sugeruje tytuł, naszym zadaniem w Steam: Rails to Riches jest zgromadzenie tytułowych bogactw; by tego dokonać, musimy budować połączenia kolejowe, ulepszać lokomotywę i dobierać najbardziej intratne zlecenia.

Transport Empire
Transport Empire

Strategiczne 22 lipca 2014

Społecznościowa strategia ekonomiczna, w której rozbudowujemy sieć kolejową, starając się podźwignąć podupadły rodzinny interes. Podczas zabawy transportujemy rozmaite surowce, dzięki którym w miarę postępów rozgrywki rozbudujemy tabor pociągów, wzniesiemy nowe miasta, fabryki oraz tory i stacje kolejowe, tworząc w ten sposób potężne imperium transportowe.

Pocket Trains
Pocket Trains

Strategiczne 6 września 2013

Pocket Trains to strategia ekonomiczna, obsadzająca nas w roli prezesa niewielkiej firmy zajmującej się organizowaniem transportu kolejowego. Gracz musi tworzyć połączenia, zdobywać zlecenia, inwestować w zakup pociągów oraz odpowiednio bilansować wydatki z przychodami.