Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dinozaury - Gry Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce dinozaury na platformę Android ułożone według popularności.

AND
dinozaury
Akcji4
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG2
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Durango: Wild Lands
Durango: Wild Lands

RPG 15 maja 2019

Produkcja typu MMORPG opracowana przez studio What!. Gracze trafiają do postapokaliptycznego świata, w którym ludzie muszą stawiać czoła nie tylko konieczności przetrwania w niegościnnym środowisku, lecz także czyhającym na ich życie prehistorycznym stworzeniom pokroju dinozaurów czy mamutów. W Durango akcja prezentowana jest z lotu ptaka, a rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia postaci – możemy wybrać jej płeć, wygląd i startowe umiejętności, jakie rozwijamy, zdobywając cenne doświadczenie. Istotnym elementem gry jest aspekt survivalowy – bohaterowie muszą gromadzić pożywienie i wodę, pozyskiwać surowce, uprawiać ziemię, konstruować przydatne przedmioty, a nawet stawiać rozmaite budynki. Z uwagi na fakt, że rozgrywane w czasie rzeczywistym starcia z przeciwnikami mogą stanowić nie lada wyzwanie dla samotników, optymalnym rozwiązaniem jest dołączenie do społeczności graczy.

LEGO Jurassic World
LEGO Jurassic World

Akcji 30 marca 2016

Kolejny tytuł z niezwykle popularnej serii przygodowych gier akcji, zapoczątkowanej w połowie lat 90-tych i wykorzystującej licencję najpopularniejszych klocków świata. Gra studia Traveller’s Tales powstała z okazji premiery kinowego filmu przygodowego Jurassic World, jednak jej fabuła wykorzystuje także wątki z bestsellerowej trylogii Jurassic Park autorstwa Stevena Spielberga. Akcja gry toczy się na znanej z filmu wyspie Isla Nublar, będącej w istocie unikalnym parkiem rozrywki, w którym żyją odtworzone za pomocą klonowania prehistoryczne gady. W wyniku kolejnych eksperymentów, naukowcy tworzą zupełnie nowy gatunek dinozaura, będący połączeniem tyranozaura i welociraptora. Niestety, zwierzę wymyka się spod kontroli naukowców, stając się nie lada zagrożeniem dla wszystkich gości parku. Pod względem mechaniki, gra wykorzystuje tradycyjne rozwiązania serii, gdzie obok elementów przygodowych i zręcznościowych, na graczy czeka cała galeria postaci, znanych z filmowych pierwowzorów.

ARK: Survival Evolved Mobile
ARK: Survival Evolved Mobile

Akcji 14 czerwca 2018

Mobilny port gry ARK: Survival Evolved znanej z konsol i komputerów osobistych. Podczas zabawy trafiamy na dużą wyspę zamieszkiwaną przez dinozaury. Naszym zadaniem jest przetrwanie w tym niebezpiecznym świecie.

Dino Hunter: Deadly Shores
Dino Hunter: Deadly Shores

Akcji 21 sierpnia 2014

Dino Hunter: Deadly Shores to przeglądarkowa strzelanka, w której polujemy na dinozaury. Podczas zabawy gracz musi pokonać serię misji. W każdej z nich znajduje się na statycznej pozycji i jego zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich prehistorycznych gadów znajdujących się w zasięgu.

Jurassic World Alive
Jurassic World Alive

RPG 8 marca 2018

Mobilna gra RPG, wzorowana na słynnym Pokemon GO. W trakcie zabawy w Jurassic World Alive kolekcjonujemy próbki DNA dinozaurów napotkanych w prawdziwym świecie, by na ich podstawie tworzyć nowe hybrydy lub ulepszać już posiadane. Z czasem budujemy armię prehistorycznych istot, które możemy wystawiać do walki z gadami innych graczy lub chwalić się ich zdjęciami w serwisach społecznościowych.

Best Sniper: Shooting Hunter 3D
Best Sniper: Shooting Hunter 3D

Akcji 16 maja 2017

Przygotowana przez studio T-Bull mobilna strzelanina FPS, dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami. Akcja Best Sniper: Shooting Hunter 3D toczy się w postapokaliptycznej rzeczywistości, kiedy w wyniku nieudanego eksperymentu mającego na celu wskrzeszenie dinozaurów Ameryka Północna stała się wymarłym pustkowiem. Kiedy resztkom ludzkości zaczynają zagrażać krwiożercze humanozaury i wygłodniałe zombie, głównemu bohaterowi pozostaje tylko chwycić za broń i stawić czoła niebezpieczeństwu. Akcję gry obserwujemy z perspektywy FPP, choć jak w większości podobnych produkcji mobilnych nie możemy swobodnie poruszać się po lokacjach, a jedynie rozglądać się po otoczeniu. Filar rozgrywki stanowi kampania fabularna, w której czeka na nas szereg misji koncentrujących się na eliminacji przeciwników zarówno na lądzie, jak i pod wodą. W miarę postępów zdobywamy doświadczenie i specjalne nagrody, pozwalające na wyposażanie posiadanych broni w 15 zróżnicowanych ulepszeń.