Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Tower defense - Gry Nintendo 3DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce tower defense na platformę Nintendo 3DS ułożone według popularności.

3DS
tower defense
Czas
Akcji1 Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG
Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Dillon's Dead-Heat Breakers
Dillon's Dead-Heat Breakers

Akcji 24 maja 2018

Stworzone wyłącznie z myślą o przenośnej konsoli 3DS połączenie gry akcji i produkcji typu tower defence. Gracze wcielają się w nim w tytułowego pancernika Dillona żyjącego w postapokaliptycznym świecie stylizowanym na Dziki Zachód. Musi on powstrzymać swoją okolicę przed inwazją potworów. Aby to zrobić, niezbędne jest dbanie o zasoby, budowanie wież strażniczych i w końcu osobista konfrontacja z zagrożeniem. Interesującą funkcją w grze jest możliwość zaimplementowania w niej zanimalizowanych wersji Mii, czyli cyfrowych awatarów reprezentujących użytkowników konsol firmy Nintendo.

Dillon’s Rolling Western
Dillon’s Rolling Western

Zręcznościowe 22 lutego 2012

Rozpowszechniana w ramach dystrybucji sieciowej produkcja, która łączy w sobie elementy zręcznościowe z typowym tower defense. Głównym bohaterem jest pancernik, który próbuje zaprowadzić porządek na Dzikim Zachodzie.

Samurai Defender
Samurai Defender

Strategiczne 21 maja 2015

Reprezentant gatunku tower defense, którego akcję osadzono w feudalnej Japonii ogarniętej wewnętrznymi konfliktami. W trakcie zabawy w Samurai Defender wcielamy się w dowódcę, którego zadaniem jest obrona zamku przed kolejnymi falami przeciwników.