Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Army Ranger: Mogadishu - seria gier

Terrorist Takedown 3
Terrorist Takedown 3

Akcji 4 maja 2010

Terrorist Takedown 3 jest trzecią odsłoną serii gier akcji polskiego studia CITY Interactive. Gracz wciela się w członka jednostki antyterrorystycznej, która wysłana zostaje do Somalii z zadaniem odbicia statku porwanego u tamtejszych wybrzeży. Do wykonania jest szereg niebezpiecznych misji, wymagających użycia rozmaitych pojazdów i sprzętu wojskowego.

PC

Terrorist Takedown 2
Terrorist Takedown 2

Akcji 4 grudnia 2007

Terrorist Takedown 2 to kolejna odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanin, który został zapoczątkowany w 2004 roku przez polską firmę CITY Interactive. Tym razem twórcy programu przenoszą nas do bliżej nieokreślonego kraju na Bliskim Wschodzie, gdzie trwa bezpardonowa wojna pomiędzy tytułowymi terrorystami, a siłami rządowymi, pragnącymi za wszelką cenę utrzymać pokój.

PC

Terrorist Takedown: Tajne Operacje
Terrorist Takedown: Tajne Operacje

Akcji 8 listopada 2006

Terrorist Takedown: Tajne Operacje to wyprodukowana przez studio deweloperskie firmy City Interactive pierwszoosobowa strzelanina (FPS). Akcja gry osadzona została w Południowej Ameryce. Gracz wciela się w porucznika Jake’a Morche'a, członka specjalnej jednostki do walki z kartelami narkotykowymi. Jego zadaniem jest pomóc kolegom pojmanym przez wpływową organizację przestępczą.

PC

Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii
Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii

Akcji 19 maja 2006

War In Colombia (pol. Wojna w Kolumbii) to kolejna część serii dynamicznych gier akcji, pt. Terrorist Takedown. Za jej stworzenie ponownie odpowiadają pracownicy polskiego studia developerskiego City Interactive. Jak wskazuje nazwa opisywanej produkcji, gracze tym razem przenoszą się do Ameryki Południowej.

PC

Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu
Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu

Akcji 14 czerwca 2005

Army Ranger: Mogadishu to dynamiczna, militarna strzelanka pierwszoosobowa (gra akcji/FPS), przywodząca na myśl Combat: Task Force 121. Gracze wcielają się tutaj w dowódcę świetnie wyszkolonego oddziału do zadań specjalnych armii Stanów Zjednoczonych, tj. US Army Rangers, który bierze udział udział w operacji o kryptonimie „Task Force Ranger”.

PC

Terrorist Takedown: Konflikt na Bliskim Wschodzie
Terrorist Takedown: Konflikt na Bliskim Wschodzie

Akcji 13 września 2004

„Terrorist Takedown” (w Polsce: „Konflikt na Bliskim Wschodzie”) to rozbudowana gra akcji, za której developing odpowiada rodzimy zespół City Interactive. Gracze wcielają się tutaj w postać żołnierza elitarnej jednostki specjalnej, natomiast zadanie wyznaczone przez twórców programu polega na skutecznym przeprowadzeniu czystek wśród organizacji terrorystycznych czy samozwańczych bojówek partyzanckich, działających na obszarze Bliskiego Wschodu.

PC