Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria NFL 2K2 - seria gier

ESPN NFL 2K5
ESPN NFL 2K5

Sportowe 20 lipca 2004

ESPN NFL 2K5 to technicznie podrasowana kontynuacja już wyśmienitej sportowej serii. Tym razem, w porównaniu do zeszłorocznej edycji, gra dostała jeszcze większego „kopa” i możemy już mówić, że jest prawie idealna. Produkcją gry ponownie zajęło się studio Visual Concepts, a wydawcą jak zawsze jest SEGA.

PS2XBOX

ESPN NFL Football
ESPN NFL Football

Sportowe 2 września 2003

Kolejna odsłona popularnej gry sportowej z katalogu firmy SEGA poświęconej futbolowi amerykańskiego. Twórcy poszerzyli współpracę ze stacją ESPN, dzięki czemu otrzymujemy jeszcze większe widowisko wzorowane na transmisji telewizyjnej. Wśród nowości pojawił się tryb z widokiem z oczu zawodnika, pokój z trofeami oraz pewne zmiany w mechanice rozgrywki.

PS2XBOX

NFL 2K3
NFL 2K3

Sportowe 14 sierpnia 2002

Kolejna odsłona serii gier sportowych pozwalających na wzięcie udziału w rozgrywkach futbolu amerykańskiego w ramach prestiżowej ligi NFL. W porównaniu z poprzednią częścią rozbudowano główny tryb Franchise, zaktualizowano składy, poprawiono animacje zawodników oraz wprowadzono szereg drobniejszych usprawnień.

PS2XBOXGCN

NFL 2K2
NFL 2K2

Sportowe 19 listopada 2001

Bardzo udana i wysoko oceniana przez graczy produkcja, podejmująca tematykę futbolu amerykańskiego. Produkt ten jest oczywiście w pełni licencjonowany.

PS2XBOX