Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Atari Flashback Classics - seria gier

Atari Flashback Classics
Atari Flashback Classics

Zręcznościowe 13 grudnia 2018

Kompilacja klasycznych tytułów z automatów i konsol firmy Atari. Pakiet zawiera 150 zręcznościowych produkcji, które zadebiutowały w latach 70. i 80. XX wieku na urządzeniach tego producenta.

SwitchPSV

Atari Flashback Classics Vol. 3
Atari Flashback Classics Vol. 3

Zręcznościowe 4 września 2018

Kolekcja klasycznych gier znanych z platform Atari 2600 i 5200 oraz dawnych automatów do gier. Na liście znaleźć można 50 tytułów, takich jak Star Riders, Saboteur, Centipede czy Atari Soccer. Za stworzenie kompilacji odpowiada firma Atari.

PS4XONE

Atari Flashback Classics Vol. 1
Atari Flashback Classics Vol. 1

Zręcznościowe 18 stycznia 2017

Kompilacja zremasterowanych i rozbudowanych wersji klasycznych gier zręcznościowych, które na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku zadebiutowały na kultowej konsoli Atari 2600 oraz salonowych automatach arcade sygnowanych logo tego właśnie producenta. Na zestaw Atari Flashback Classics Vol. 1 składa się w sumie pięćdziesiąt tytułów, z których każdy został dostosowany do współcześnie obowiązujących standardów. Niektóre gry umożliwiają więc wspólną rozgrywkę z innymi graczami przez Internet, a ponadto osiągniętymi przez siebie wynikami można pochwalić się w ogólnoświatowych rankingach. Całości dopełnia zaś pokaźny zestaw trofeów / osiągnięć. Pomimo że twórcy pakietu nie ingerowali w oprawę graficzną poszczególnych produkcji, na współczesnych konsolach kompilacja działa w rozdzielczości 1080p, a całość przystosowano m.in. do specyfiki ekranów panoramicznych.

PS4XONE

Atari Flashback Classics Vol. 2
Atari Flashback Classics Vol. 2

Zręcznościowe 18 stycznia 2017

Kompilacja zremasterowanych i rozbudowanych wersji klasycznych gier zręcznościowych, które na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku zadebiutowały na kultowej konsoli Atari 2600 oraz salonowych automatach arcade sygnowanych logo tego właśnie producenta. Na zestaw Atari Flashback Classics Vol. 2 składa się w sumie pięćdziesiąt tytułów, z których każdy został dostosowany do współcześnie obowiązujących standardów. Niektóre gry umożliwiają więc wspólną rozgrywkę z innymi graczami przez Internet, a ponadto osiągniętymi przez siebie wynikami można pochwalić się w ogólnoświatowych rankingach. Całości dopełnia zaś pokaźny zestaw trofeów / osiągnięć. Pomimo że twórcy pakietu nie ingerowali w oprawę graficzną poszczególnych produkcji, na współczesnych konsolach kompilacja działa w rozdzielczości 1080p, a całość przystosowano m.in. do specyfiki ekranów panoramicznych.

PS4XONE