Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Redout - seria gier

Redout: Space Assault
Redout: Space Assault

Akcji 5 października 2019

Redout: Space Assault to kosmiczna strzelanka, w której gracz zasiada w kokpicie myśliwca ochraniającego ziemską flotę kolonizacyjną. Gra oferuje dynamiczne starcia wśród gwiazd, czysto zręcznościowy model lotu i dużą różnorodność misji. Poza trybem solo dostępne są również rozbudowane opcje rozgrywek multiplayer.

PCPS4XONESwitchiOS

Redout
Redout

Wyścigi 2 września 2016

Futurystyczna gra wyścigowa stworzona przez niezależne studio 34BigThings. Akcja rozgrywa się w 2560 roku, kiedy to ludzie, po wyczerpaniu naturalnych surowców występujących na Ziemi, przenieśli się na inne zdatne do życia ciała niebieskie. Błękitny glob stał się miejscem rozmaitych widowisk, na czele z Solar Redout Racing League, w którym bierze udział gracz. Mistrzostwa koncentrują się na spektakularnych wyścigach antygrawitacyjnych poduszkowców, rozgrywanych przy prędkościach rzędu 800 kilometrów na godzinę. Do naszej dyspozycji oddano szereg pojazdów zróżnicowanych pod kątem osiągów i wyglądu, z kolei model jazdy bazuje na specyfice sterowania quadrocopterami. Na dwudziestu torach porozrzucano power-upy pokroju tarcz, dronów naprawczych czy też turbodoładowania. W Redout zaimplementowano zarówno tryb kariery dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowy wariant rozgrywki dla maksymalnie dwunastu zawodników. Produkcja działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4, toteż oprawa graficzna prezentuje wysoki poziom wykonania. Ponadto, tytuł wykorzystuje gogle wirtualnej rzeczywistości, jednak nie są one niezbędne do zabawy.

PCPS4XONESwitch