Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Sparkle (Forever Entertainment) - seria gier

Sparkle 4 Tales
Sparkle 4 Tales

Zręcznościowe 30 stycznia 2020

Czwarta część polskiej serii Sparkle, w której przejmujemy kontrolę nad niewielkim organizmem i obserwujemy, jak zjadając mikroelementy, stopniowo rośnie w siłę. W Sparkle 4 Tales możemy uczynić swoją istotę drapieżnikiem, roślinożercą bądź zwierzęciem z pogranicza obu grup.

PCPS4XONESwitch

Sparkle ZERO
Sparkle ZERO

Zręcznościowe 14 marca 2016

Prosta gra zręcznościowa, w której przejmujemy kontrolę nad mikroskopijnych rozmiarów istotą przemierzającą bezkresny ocean w poszukiwaniu pożywienia. W ten sposób Iskierka (ang. Sparkle) rośnie w siłę, mogąc stawiać czoła coraz większym niebezpieczeństwom, które czekają na nią w tej swego rodzaju pierwotnej zupie.

PCSwitchANDiOS

Sparkle 3 Genesis
Sparkle 3 Genesis

Zręcznościowe 24 kwietnia 2015

Gra zręcznościowa, w której kierujemy poczynaniami podwodnego organizmu i przeprowadzamy go przez kolejne etapy rozwoju. W odróżnieniu od wcześniejszych części serii, autorzy wzbogacili rozgrywkę o elementy RPG i system misji popychających akcję do przodu.

PCSwitchANDiOS

The Sparkle 2: Evo
The Sparkle 2: Evo

Logiczne 29 listopada 2011

The Sparkle 2: Evo zostało stworzone przez ekipy Madman Theory Games i Plastic Games oraz wydane przez Forever Entertainment. Gracz kieruje poczynaniami niewielkiego morskiego stworzonka – Sparkle'a (ang. iskierka) - wskazując mu ożywienie do skonsumowania.

PCPS4SwitchANDiOSWP