Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria FAST - seria gier

FAST Racing Neo
FAST Racing Neo

Wyścigi 10 grudnia 2015

Futurystyczna gra wyścigowa ekipy Shin’en Multimedia, będąca kontynuacją produkcji FAST Racing League z konsoli Wii, nawiązującej do kultowej serii F-Zero z lat 90. Akcja gry osadzona została w XXII wieku, w którym dzięki zdobyczom techniki upowszechniły się widowiskowe wyścigi antygrawitacyjnych bolidów. Dyscyplina szybko stała się ogólnoświatowym fenomenem, transmitowanym przez telewizję i śledzonym przez miliony widzów z całego świata. W grze wcielamy się w jednego z nieustraszonych kierowców, biorących udział w wyścigowych zmaganiach, rozgrywających się na specjalnie przygotowanych trasach w różnych miejscach globu. Ogólne założenia rozgrywki w FAST Racing Neo nie odbiegają od jej poprzedniczki, a podczas zabawy zasiadamy w kilku stopniowo odblokowywanych bolidach o zróżnicowanych parametrach. Zabawę uatrakcyjniają znane z pierwowzoru power-upy, zapewniające cenną przewagę nad konkurentami oraz podrasowana i niezwykle płynna grafika w rozdzielczości 720p i 60 klatkach na sekundę.

WiiU

FAST: Racing League
FAST: Racing League

Wyścigi 27 maja 2011

Futurystyczne wyścigi antygrawitacyjnych bolidów, czerpiące inspiracje z klasyki gatunku, takiej jak serie WipEout i F-Zero. Zasiadamy za sterami superszybkich maszyn, biorąc udział w tytułowych ligowych zmaganiach. Kluczem do sukcesu w grze jest perfekcyjne opanowanie torów i umiejętne wykorzystanie rozsianych po trasie bonusów.

Wii