Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Cut the Rope - seria gier

Cut the Rope: Magic
Cut the Rope: Magic

Logiczne 17 grudnia 2015

Kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier logiczno-zręcznościowych, stworzonej i rozwijanej od 2010 roku przez studio ZeptoLab. Głównym bohaterem gry jest oczywiście po raz kolejny sympatyczny stworek imieniem Om Nom, którego niepohamowana skłonność do łakoci prowadzi w rozmaite kłopoty. Tym razem nasz bohater wplątuje się w zupełnie nową intrygę, w której – zgodnie z tytułem gry – pierwsze skrzypce odgrywa magia. Pod względem mechaniki Cut the Rope: Magic w niczym nie odbiega od poprzednich części cyklu, oferując zestaw zupełnie nowych zagadek, w których zadaniem graczy jest odpowiednie przecinanie tytułowych linek i manipulowanie elementami otoczenia w taki sposób, aby słodycze trafiły ostatecznie do paszczy Om Noma. Całością rządzi realistyczny silnik fizyczny, a zabawę urozmaica nam obecność całej masy przedmiotów specjalnych, które w iście magiczny sposób mogą pomóc nam w realizacji poszczególnych zadań.

ANDiOS

Cut the Rope: Triple Treat
Cut the Rope: Triple Treat

Logiczne 25 marca 2014

Specjalna wersja zabawnej gry logiczno-zręcznościowej, spopularyzowanej na urządzeniach mobilnych. Tytuł stanowi kompilację podstawowej wersji gry oraz jej dwóch samodzielnych rozszerzeń, a do dyspozycji graczy oddano łącznie ponad 650 zróżnicowanych i wymagających poziomów.

3DS

Cut the Rope 2
Cut the Rope 2

Logiczne 19 grudnia 2013

Pełnoprawna kontynuacja bardzo popularnej gry zręcznościowo-logicznej, w której staramy się karmić wesołego stworka słodyczami umieszczonymi w różnych miejscach planszy. Produkcja posiada przyjemny system rozgrywki oraz śliczną, dwuwymiarową oprawę graficzną.

ANDiOSWP

Cut the Rope: Time Travel
Cut the Rope: Time Travel

Logiczne 18 kwietnia 2013

Trzecia odsłona popularnej mobilnej serii logiczno-zręcznościowej, w której wraz z sympatycznym głodomorem Om Nomem oraz jego bliźniaczym przodkiem wybieramy się w prawdziwą podróż w czasie. Jej celem pozostanie jednak niezmiennie zdobycie odpowiedniej ilości łakoci.

ANDiOS

Cut the Rope: Experiments
Cut the Rope: Experiments

Logiczne 4 sierpnia 2011

Kontynuacja zabawnej gry logiczno-zręcznościowej, w której naszym zadaniem jest karmienie nieustannie głodnego stworzonka imieniem Om Nom. W tej odsłonie gry nasz bohater trafia do mieszkania pewnego naukowca, który niezwłocznie poddaje go serii tytułowych eksperymentów.

ANDiOSWP

Cut the Rope
Cut the Rope

Logiczne 4 października 2010

Konwersja jednej z najpopularniejszych gier dostępnych pierwotnie na urządzeniach mobilnych. W produkcji karmimy zielonego zwierzaka słodyczami, zazwyczaj wiszącymi nad jego głową. Zabawa polega na przecinaniu lin czy dmuchaniu w mikrofon urządzenia.

PCANDiOSWPWWWNDS3DS