Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria MySims - seria gier

MySims SkyHeroes
MySims SkyHeroes

Zręcznościowe 28 września 2010

MySims SkyHeroes to zręcznościowy symulator lotniczy, stanowiący szóstą odsłonę serii MySims. Gracz wciela się w rolę pilota ruchu oporu, który musi stawić czoła Morcubusowi, władcy przestępczego świata i jego poddanym. Rozgrywka polega głównie na powietrznych starciach, a w miarę postępów w grze możliwe jest modyfikowanie samolotu. Deweloperzy ze studia Maxis przewidzieli kilka trybów zabawy, w tym opcję zmagań wieloosobowych.

X360PS3WiiNDS

MySims Agents
MySims Agents

Akcji 25 września 2009

Produkcja stanowiąca połączenie akcji, gry logicznej i przygodówki. Przejmujemy w niej kontrolę nad grupą tajnych agentów i staramy się uratować skarb przed zakusami pewnego sprytnego złodzieja.

WiiNDS

MySims Racing
MySims Racing

Wyścigi 8 czerwca 2009

Zręcznościowa gra wyścigowa, w której możemy wcielić sie w bohaterów serii MySims. Charakteryzuje się bardzo uproszczonym modelem jazdy i kolorową, rysunkową grafiką.

WiiNDS

MySims Party
MySims Party

Zręcznościowe 10 marca 2009

Zestaw ponad pięćdziesięciu mini-gier z bohaterami MySims w roli głównej. Jest to typowo casualowa produkcja mogaca zapewnić wiele godzin zabawy osobm w każdym wieku.

WiiNDS

MySims Kingdom
MySims Kingdom

Logiczne 28 października 2008

MySims Kingdom to druga gra z popularnej serii, powiązanej z bestsellerową marką The Sims. Tym razem mamy okazję poznać zasady rządzenia baśniowym królestwem.

WiiNDS

MySims
MySims

Logiczne 18 września 2007

MySims to adresowana do miłośników mangi gra logiczno-symulacyjna, wyprodukowana przez studio Maxis i stanowiąca odrębną gałąź marki The Sims. Podobnie jak w pierwowzorze zadaniem graczy jest stworzenie wirtualnych bohaterów, zbudowanie otoczenia w którym żyją, a następnie zawiązywanie relacji z innymi postaciami. Gra oferuje szereg opcji sieciowych, w tym np. multiplayerowe mini-gierki.

PCWiiNDS