Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: WipEout Fusion

Sony pracuje nad następnym Wipeoutem?
Sony pracuje nad następnym Wipeoutem?

wiadomość25 marca 2010

Wygląda na to, że oddział firmy Sony z Liverpoolu, w którym niedawno doszło do poważnych zwolnień (WipeoutZone), pracował nad projektem z serii Wipeout, przeznaczonym na PlayStation 3. Taka informacja pojawiła się w CV jednego z byłych pracowników studia (Martina Linklatera) i na razie trudno powiedzieć, jaki był (lub wciąż jest) charakter tej produkcji.

Klon WipEouta na DS-a
Klon WipEouta na DS-a

wiadomość3 sierpnia 2007

Marka WipEout jest obecnie w rękach wewnętrznego zespołu Sony (Studio Liverpool), więc posiadacze DS-a raczej nie mają szans na sprawdzenie tych futurystycznych wyścigów w akcji. Z pomocą przychodzi francuski developer DK Games, który wkrótce dostarczy bliźniaczy program na handhelda Nintendo – Rapid Racoon.

WipeOut zostanie wydany na PS3 - produkcja oficjalnie rozpoczęta
WipeOut zostanie wydany na PS3 - produkcja oficjalnie rozpoczęta

wiadomość3 lutego 2007

WipeOut przeznaczony dla PlayStation 3 jest już w produkcji. Seria, której ostatnia odsłona wydana z myślą o konsolach stacjonarnych – WipeOut Fusion na PS2 – trafiła do sklepów sześć długich lat temu, już niedługo ponownie rozpali umysły swoich fanów.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.06.2009 22:21
Cziczaki
Cziczaki
156
Renifer

Gra jest świetna! Aż szkoda że jej nie robią na PC. I ta muza której słucham... :)
Orbital, Elite Force, Plump DJ, Cut La Roc... O tak! :D

28.12.2010 15:58
odpowiedz
speed pro
42
Centurion

A gdzie można zakupić tą gre ?