Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat WipEout Fusion

Sony pracuje nad następnym Wipeoutem?

Hed, 25 marca 2010, 10:34

Wygląda na to, że oddział firmy Sony z Liverpoolu, w którym niedawno doszło do poważnych zwolnień (WipeoutZone), pracował nad projektem z serii Wipeout, przeznaczonym na PlayStation 3. Taka informacja pojawiła się w CV jednego z byłych pracowników studia (Martina Linklatera) i na razie trudno powiedzieć, jaki był (lub wciąż jest) charakter tej produkcji.

Klon WipEouta na DS-a

Misiek, 3 sierpnia 2007, 13:47

Marka WipEout jest obecnie w rękach wewnętrznego zespołu Sony (Studio Liverpool), więc posiadacze DS-a raczej nie mają szans na sprawdzenie tych futurystycznych wyścigów w akcji. Z pomocą przychodzi francuski developer DK Games, który wkrótce dostarczy bliźniaczy program na handhelda Nintendo – Rapid Racoon.

WipeOut zostanie wydany na PS3 - produkcja oficjalnie rozpoczęta

Jiker, 3 lutego 2007, 09:53

WipeOut przeznaczony dla PlayStation 3 jest już w produkcji. Seria, której ostatnia odsłona wydana z myślą o konsolach stacjonarnych – WipeOut Fusion na PS2 – trafiła do sklepów sześć długich lat temu, już niedługo ponownie rozpali umysły swoich fanów.

Nowa odsłona serii Wipeout zmierza na Playstation 3?

BK, 29 czerwca 2006, 07:29

Kolejna część futurystycznych wyścigów z popularnej serii Wipeout pojawi się prawdopodobnie w wersji na konsolę Playstation 3. Bardzo możliwe, że nowej odsłony doczeka się również Playstation Portable.