Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon

Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon
Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon

demo gryrozmiar pliku: 79,5 MB

Sam & Max: Season 1 – Bright Side of The Moon to szósty i zarazem ostatni epizod pierwszego sezonu nowych przygód psa Sama i jego króliczego kompana imieniem Max opracowanych przez studio Telltale Games. Tym razem dwójka zwariowanych detektywów,...

Pierwsze konkrety o trzecim sezonie Sam & Max
Pierwsze konkrety o trzecim sezonie Sam & Max

wiadomość12 marca 2010

Mamy dobre wieści dla fanów gier przygodowych, którzy stęsknili się za policyjnym duetem złożonym z psa i królika. Telltale Games wreszcie podzieliło się ze światem informacjami na temat trzeciego sezonu.

Sam & Max: Season 2 w ofercie Steam

wiadomość18 maja 2008

Oferta platformy Steam wzbogaciła się właśnie o drugi sezon przygodówki autorstwa Telltale Games, Sam & Max: Season 2. Wprowadzenie wspomnianej pozycji do katalogu, wiąże się również z promocjami na obecne już w nim przygody Sama i Maxa.

SBCG4AP nową serią produkowaną przez autorów przygód Sama i Maxa
SBCG4AP nową serią produkowaną przez autorów przygód Sama i Maxa

wiadomość11 kwietnia 2008

Autorzy nowych przygód ochotniczej policji, detektywów Sama i Maxa, studio Telltale Games, zaanonsowali powstanie kolejnej serii produkowanej w odcinkach o nieco przydługim tytule Strong Bad’s Cool Game for Attractive People. Gra bazuje na animowanym serialu Matta i Mike’a Chapmanów, który możecie obejrzeć na stronie Homstarrunner.com. Docelowymi platformami są konsola Nintendo Wii, a konkretnie usługa WiiWare oraz komputery PC.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.05.2007 18:49
zanonimizowany456666
0
Pretorianin

Co to za badziewie?

25.03.2010 18:42
odpowiedz
maklen11
7
Legionista

Thierry Henry2 ---> Sam jesteś badziewie