Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Dancing Stage SuperNOVA

Pierwsze informacje nt. nowych odsłon serii Dance Dance Revolution
Pierwsze informacje nt. nowych odsłon serii Dance Dance Revolution

wiadomość11 lipca 2007

Konami opublikowało wreszcie pierwsze szczegóły na temat dwóch kolejnych odsłon serii Dance Dance Revolution. Ujawnione dzisiaj informacje dotyczą dwóch premierowych produktów: DDR Universe 2 na Xboxa 360 oraz DDR SuperNOVA 2, dedykowanego konsoli PlayStation 2.

Dance Dance Revolution w klubach fitness

wiadomość15 marca 2007

Firma Konami promuje swoją niezwykle popularną serię gier tanecznych – Dance Dance Revolution nie tylko jako świetną zabawę, ale również jako sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i zdobycie lepszej kondycji fizycznej. Wobec takie podejścia nie dziwi fakt, że wspomniana firma podpisuje umowy na wykorzystanie swoich produktów w szkołach, a ostatnio nawet w centrach fitness.

Dance Dance Revolution SuperNOVA zapowiedziane przez Konami
Dance Dance Revolution SuperNOVA zapowiedziane przez Konami

wiadomość26 stycznia 2006

Seria Dance Dance Revolution dokonała prawdziwego przełomu w świecie gier. Niemal osiem lat produkt Konami dzieli i rządzi na rynku nie mając właściwie konkurencji. Pozycja gry jest tak mocna, że DDR wszedł na stale w świat kultury masowej, vide teledysk Madonny – „Hung Up”. Choć do tej pory ukazało się ponad dziewięćdziesiąt oficjalnych wydawnictw, to Konami nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
29.05.2007 10:44
📄
zanonimizowany35060
41
Generał

To nie jest niestety Guitar heroes.