Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dancing Stage SuperNOVA

Pierwsze informacje nt. nowych odsłon serii Dance Dance Revolution

Vercetti, 11 lipca 2007, 08:38

Konami opublikowało wreszcie pierwsze szczegóły na temat dwóch kolejnych odsłon serii Dance Dance Revolution. Ujawnione dzisiaj informacje dotyczą dwóch premierowych produktów: DDR Universe 2 na Xboxa 360 oraz DDR SuperNOVA 2, dedykowanego konsoli PlayStation 2.

Dance Dance Revolution w klubach fitness

Metatron, 15 marca 2007, 09:50

Firma Konami promuje swoją niezwykle popularną serię gier tanecznych – Dance Dance Revolution nie tylko jako świetną zabawę, ale również jako sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i zdobycie lepszej kondycji fizycznej. Wobec takie podejścia nie dziwi fakt, że wspomniana firma podpisuje umowy na wykorzystanie swoich produktów w szkołach, a ostatnio nawet w centrach fitness.

Dance Dance Revolution SuperNOVA zapowiedziane przez Konami

maciek_ssi, 26 stycznia 2006, 11:01

Seria Dance Dance Revolution dokonała prawdziwego przełomu w świecie gier. Niemal osiem lat produkt Konami dzieli i rządzi na rynku nie mając właściwie konkurencji. Pozycja gry jest tak mocna, że DDR wszedł na stale w świat kultury masowej, vide teledysk Madonny – „Hung Up”. Choć do tej pory ukazało się ponad dziewięćdziesiąt oficjalnych wydawnictw, to Konami nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne.