Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Street Fighter II: Hyper Fighting

Znamy kolejną część obsady filmu Street Fighter: The Legend of Chun-LI
Znamy kolejną część obsady filmu Street Fighter: The Legend of Chun-LI

wiadomość20 marca 2008

Premiera drugiego aktorskiego obrazu, którego akcja dzieje się w uniwersum gier z serii Street Fighter została wyznaczona na 2009 rok, tymczasem Capcom dopiero teraz postanowił podzielić się z nami kilkoma nowymi nazwiskami znajdującymi się w obsadzie filmu.

Kristin Kreuk wystąpi w filmie Street Fighter: Legend of Chun-Li
Kristin Kreuk wystąpi w filmie Street Fighter: Legend of Chun-Li

wiadomość24 grudnia 2007

Internetowy serwis ComingSoon poinformował w ubiegły piątek, że Kristin Kreuk otrzymała główną rolę w filmie Street Fighter: Legend of Chun-Li, który będzie kolejną ekranizacją popularnej serii gier komputerowych.

Capcom zapowiada Street Fightera IV oraz Lost Planet na PS3
Capcom zapowiada Street Fightera IV oraz Lost Planet na PS3

wiadomość17 października 2007

Jak donoszą redaktorzy serwisu GamesRadar, w trakcie londyńskiej imprezy Capcom Gamer's Day znany, japoński producent gier ujawnił kilka szczegółów odnośnie swoich najbliższych planów. Wśród podanych przezeń informacji znalazły się m.in. wzmianki o czwartej części bijatyki Street Fighter, a także o pracach nad konwersją Lost Planet: Extreme Condition na PS3.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
23.03.2009 15:39
zanonimizowany589187
21
Konsul

mi się to nie podoba

18.06.2009 15:51
👍
odpowiedz
Czesiulek5188
17
Chorąży

ja mam tom samom wersje na super nintendo spoko gierka 9 na 10

14.07.2013 14:17
😊
odpowiedz
miloszekkk
3
Junior

Klasyk ;]

31.10.2018 17:11
odpowiedz
MaXXii
55
Generał

Street Fighter II jaki by nie było, osiągnął spory sukces, choć praktycznie nic się nie mówi o pierwszej odsłonie, która również była rewolucyjna na swój czas. Została zauważona przez recenzentów, lecz zupełnie pominięta przez samych graczy. Wiadomo rozgrywka odbiegała od tego co dostaliśmy cztery lata później, ale też była niezłą produkcją, aczkolwiek cholernie trudną.
W SFII zagrałem pierwszy raz na amidze ale potem do moich rąk trafiła wersja Super Street Fighter II Turbo na Amigę, a na automatach to na dworcu widziałem pod mostem już SFII Turbo, wiadomo bez dwóch zdań wyglądała lepiej.
Szkoda natomiast że Capcom tak bardzo rozdrabniał swoje odsłony, ulepszał je bez wątpienia, ale największe wow miałem przesiadkę z SFII: WW na Super SFII Turbo zmiany były widoczne gołym okiem. Oczywiście w tej recenzji omawiam pierwszą odsłonę, no i całą serię Street Fighter II, wiadomo że wszystkiego nie poruszam, bo trwało by to zbyt długo. Ale głupotą było by robić recki każdej jednej re edycji odsłony.

https://www.youtube.com/watch?v=vb3ZSGSfAa0