Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Warriors Orochi 2

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 września 2008)

wiadomość10 września 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: romansujemy z trzema królestwami, kupujemy przez sieć gry na PSP, śpiewamy i wygłupiamy się przed kamerką EyeToy, instalujemy Bioshocka w wersji PS3, gramy w demo Nikopola, liczymy straty Electronic Arts. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 maja 2008)

wiadomość23 maja 2008

Super szybkie motocykle, konferencja Ubisoftu, japońskie erpegi, Asterix na olimpiadzie, kosmiczne strategie i gitarowy rekord Guinnessa to najważniejsze informacje w dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”. Zapraszamy do lektury.

Warriors Orochi również na PC i PSP (21/02/08)

wiadomość21 lutego 2008

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów japońskich gier spod znaku Dynasty Warriors i Samurai Warriors. Koei poinformowało dzisiaj, że ich najnowszy tytuł utrzymany w klimatach nieskrępowanego hack & slash z zacięciem strategicznym, Warriors Orochi, ukaże się również na inne platformy niż tylko Xbox 360 i PlayStation 2.

PS2
X360
PSP
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.01.2009 10:45
Apokalipsis
👍
Apokalipsis
59
Senator

Super kolejna część z tej serii!!Mam nadzieje że będzie podobna do poprzedniej części.Poproszę o parę screenów.