Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: ShellShock: Nam '67

ShellShock: Nam '67 - poradnik do gry

poradnik do gry29 października 2004

Poradnik do gry akcji ShellShock: Nam'67 rozgrywającej się w realiach wojny wietnamskiej. Zawiera szczegółowy opis przejścia jedenastu misji, poprzedzony cennymi radami dotyczącymi rozrywki.

ShellShock: Nam '67 - recenzja gry
ShellShock: Nam '67 - recenzja gry

recenzja gry13 października 2004

Światowa premiera 3 września 2004. Rzecz dzieje się w Wietnamie, w gorącym roku 67. Fabuła wciela nas w postać szeregowego żołnierza Armii Amerykańskiej, który rzucony w wir wojny otrzymał od Wuja Sama tylko jedno zadanie – zabijać jednocześnie nie dając się zabić.

Twórcy serii Killzone rozpoczęli wstępne prace nad nową marką
Twórcy serii Killzone rozpoczęli wstępne prace nad nową marką

wiadomość2 sierpnia 2010

Studio Guerrilla Games, znane przede wszystkim z serii pierwszoosobowych strzelanin Killzone, rozpoczęło wstępne prace nad pierwszą odsłoną zupełnie nowej marki. Wiadomość została ujawniona wywiadzie dla holenderskiego magazynu Control, którego udzielił dyrektor zarządzający firmy, Herman Hulst.

Screeny z ShellShock 2: Blood Trails
Screeny z ShellShock 2: Blood Trails

wiadomość25 sierpnia 2008

W sieci pojawiły się cztery nowe screeenshoty z kontynuacji ShellShock: Nam ‘67 - shootera podejmującego tematykę Wojny w Wietnamie. Jednak w przypadku drugiej części mamy mieć do czynienia z produkcją bardziej przypominającą survival horror niż zwykłą strzelaninę, w dodatku przyjdzie nam tu walczyć nie tylko z armią Vietcongu, ale również ludźmi dotkniętymi tajemniczą infekcją.

Shellshock 2 dozwolony od lat 18

wiadomość20 czerwca 2008

Gry o wojnie w Wietnamie jakoś nie mają szczęścia do osiągania statusu wysoko ocenianych hitów. Być może sequel strzelanki Shellshock: Nam ‘67 z 2004 roku okaże się godny miana przeboju?

PC
XBOX
PS2
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz