Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS
Worms Rumble
Worms Rumble
Worms Rumble Game Box

Najciekawsze materiały do: Worms: Zadyma

Worms Rumble - dziś premiera na PS5, PS4 i PC
Worms Rumble - dziś premiera na PS5, PS4 i PC

wiadomość1 grudnia 2020

Dzisiaj premierę ma Worms Rumble, czyli kolejna gra należąca do popularnej marki zespołu Team17. Produkcja zadebiutowała na PlayStation 4 i PlayStation 5, a za kilka godzin ukaże się także na PC.

Worms Rumble na pierwszym gameplayu
Worms Rumble na pierwszym gameplayu

wiadomość16 lipca 2020

Serwis IGN opublikował gameplay z gry Worms Rumble. Materiał prezentuje 11 minut rozgrywki z wersji beta strzelanki z kultowymi robakami.

Worms Rumble – nowa odsłona serii to battle royale i brak tur
Worms Rumble – nowa odsłona serii to battle royale i brak tur

wiadomość2 lipca 2020

Zapowiedziano Worms Rumble. Fani cyklu muszą przygotować się na duży szok. Gra porzuci turowy system walki i zaoferuje m.in. tryb battle royale. Dostępna też będzie opcja cross-play, pozwalająca na wspólną zabawę graczom pecetowym i posiadaczom PlayStation 4 oraz PS5.

PC
PS4
PS5
XONE
XSX
Switch
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.11.2020 01:36
Niakadan
Niakadan
42
Generał
9.5

Pograłem w Worms Rumble i nie jest nawet złe fajnie się strzela jest przyjemna i to jest taki klon starego dobrego Soldata i wiadomo to już nie są stare najlepsze Wormsy ale gra nie jest zła nawet mogę powiedzieć że jest dobra tylko więcej map by się przydało i broni

08.11.2020 22:21
szyszka_PC
odpowiedz
1 odpowiedź
szyszka_PC
80
Generał
6.0

Pograłem trochę w otwartą betę i jest lepiej, niż się spodziewałem. Na początku jest irytująca, ale jak się człowiek nauczy płynnie grać, sprawia niemałą frajdę.

Jednak w becie jest na tyle mało zawartości, że chyba gra zdąży mi się znudzić jeszcze przed końcem testów. Denerwujące są też problemy ze sterowaniem. Czuję się, jakbym grał na klawiaturze bez anti-ghostingu, bo co jakiś czas worm nie reaguje na naciskanie klawisza (albo przycisku myszki), co w dynamicznej wymianie ognia oznacza śmierć.

Nie podoba mi się też styl graficzny. Przez pierwszą godzinę nabierałem się na to, że chciałem pójść w głąb, bo grywalny obszar (2D) nie różni się od tła (3D).

09.11.2020 01:00
Niakadan
Niakadan
42
Generał

A to że nie reaguje na klawisza to nie odczułem tego czy tam myszki

03.07.2021 13:56
elSodaro
1
odpowiedz
elSodaro
14
Chorąży

GRYOnline.plTeam

6.5

Gra ma spory potencjał - dobra marka, silnik i dobre wykonanie. Muszę przyznać, że gra się całkiem przyjemnie. Niestety mam wrażenie jest to produkt niedokończony. Brakuje lobby, gdzie można by przeglądać gry, tworzyć własne, zmieniać plansze (no chyba, że czegoś nie odblokowałem na obecnym poziomie). Pozostaje nam dołączanie w trybie automatycznym lub co najwyżej ograniczanie rejonu wyszukiwania w opcjach. Brak deformacji terenu - ja rozumiem, że na takie zniszczenia, jakie miały miejsce w grach turowych nie ma tu miejsca, ale twórcy mogli się nieco bardziej postarać. Tylko niektóre elementy planszy "znikają" po przekroczeniu określonego damage. I tak jak ktoś pisał wyżej, niestety gra się szybko nudzi.