Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Crusader Kings II: Jade Dragon
Crusader Kings II: Jade Dragon
Crusader Kings II: Jade Dragon Game Box

Crusader Kings II: Jade Dragon

Gra Strategiczna Paradox Interactive

Data premiery gry: 16 listopada 2017

Crusader Kings II: Jade Dragon to dodatek do wydanej w 2012 roku popularnej strategii historycznej studia Paradox Developments. Rozszerzenie do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry i wzbogaca ją o obecność Chin w rozgrywce. Państwo Środka nie jest dostępne jednak jako frakcja, którą możemy osobiście pokierować. Zamiast tego obsadzono je w roli zewnętrznej potęgi, która pośrednimi metodami ma wielki wpływ na rozwój wydarzeń, zwłaszcza w Indiach oraz Transoksani. Możemy zostać lennikiem Cesarza Chin, lub spełniać jego zachcianki w zamian za różnorodne korzyści; odmowa zaspokajania życzeń władcy może okazać się dla nas bardzo niebezpieczna. Ponadto pochodzący z jego kraju książęta i awanturnicy przybywają do innych nacji, służąc pomocą lub generując problemy. Pojawiła się także możliwość czerpania profitów z Jedwabnego Szlaku. Dodano też nowe artefakty, portrety postaci oraz zestaw ośmiu nowych casus belli.

Więcej informacji o: Crusader Kings II: Jade DragonstrategiczneChinyekonomicznehistoryczneRTSśredniowiecze .

Wieści ze świata (Tekken 7, Sudden Strike 4, Crusader Kings II: Jade Dragon) 11/10/2017
Wieści ze świata (Tekken 7, Sudden Strike 4, Crusader Kings II: Jade Dragon) 11/10/2017

wiadomość11 października 2017

Dziś piszemy o Tekkenie 7, który przebił swoją sprzedażą Street Fightera V, Dunkierce w DLC do Sudden Strike 4 i mechanikach dodatku Crusader Kings II: Jade Dragon. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Crusader Kings II: Jade Dragon kolejnym dodatkiem do strategii studia Paradox
Crusader Kings II: Jade Dragon kolejnym dodatkiem do strategii studia Paradox

wiadomość25 sierpnia 2017

Studio Paradox Development zapowiedziało dodatek Crusader Kings II: Jade Dragon. Wprowadzi on do popularnej strategii Chiny jako zewnętrzne imperium, w istotny sposób wpływające na rozgrywki polityczne w grze.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
06.10.2017 18:05
😐
Sqrqol
2
Junior
7.0

Standardowo - DLC dodaje niewiele, a kosztować będzie zbyt dużo, jak na takie zmiany. Mimo to pewnie kupię.

29.11.2017 17:02
odpowiedz
kamil13216
7
Legionista

To jest na prawde żenujące że te dlc kosztują po 70 zł a waża z 10mb i dodają jakies pierdoły tylko dla jednego regionu (europka). Te dodatki immersyjne do europki jak Third Rome i Cradle mogliby chociaż jako jeden wydać.