Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Futurama: Worlds of Tomorrow Game Box

Futurama: Worlds of Tomorrow

Gra Strategiczna TinyCo

Data premiery gry: 29 czerwca 2017

Adaptacja popularnej serii kreskówek dla dorosłych zatytułowanej Futurama, opracowana przez studio Jam City we współpracy z Davidem X. Cohenem i Mattem Groeningiem – autorami scenariuszy animowanego pierwowzoru. Gracz wciela się w Philipa J. Fury'ego, czyli nowojorskiego dostawcę pizzy, przypadkowo zamrożonego w komorze kriogenicznej i wyciągniętego po tysiącu lat. Filarem zabawy w Futurama: Worlds of Tomorrow jest rozbudowa futurystycznego Nowego Jorku, co wiąże się z koniecznością gromadzenia surowców, konstruowania budynków i zarządzania budżetem. Istotną rolę odgrywa tutaj również eksploracja galaktyki na pokładzie statku kosmicznego, w tym zwiedzanie obcych planet. W obu przypadkach możemy napotkać przeciwników – w przestrzeni kosmicznej starcia z nimi przypominają stare strzelanki, natomiast na powierzchni potyczki rozgrywane są w trybie turowym. W grze pojawiają się postacie znane z telewizyjnego oryginału – bohaterów kolekcjonujemy, a następnie rozwijamy, zwiększając ich statystyki i odblokowując nowe umiejętności.

Więcej informacji o: Futurama: Worlds of Tomorrowstrategiczneekonomicznehumorystycznescience fictionseriale animowane .

Futurama: Worlds of Tomorrow - zwiastun na premierę

Futurama: Worlds of Tomorrow - zwiastun na premierę [1:15]

Zwiastun Futurama: Worlds of Tomorrow, mobilnej adaptacji popularnego komediowego serialu animowanego.

Futurama: Worlds of Tomorrow - adaptacja animowanej komedii zadebiutowała na rynku
Futurama: Worlds of Tomorrow - adaptacja animowanej komedii zadebiutowała na rynku

wiadomość30 czerwca 2017

Do dystrybucji w serwisach App Store i Google Play trafiła gra Futurama: Worlds of Tomorrow, czyli mobilna strategia z elementami zręcznościowymi, która bazuje na animowanym serialu science fiction.

Futurama: Worlds of Tomorrow trafi wkrótce na iOS i Androida
Futurama: Worlds of Tomorrow trafi wkrótce na iOS i Androida

wiadomość18 maja 2017

Zespół Jam City pracuje nad mobilną grą Futurama: Worlds of Tomorrow. Zaoferuje ona scenariusz od autorów kreskówkowego pierwowzoru oraz mechanikę rozgrywki łączącą elementy kilku różnych gatunków.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz