Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
DC Legends Game Box

DC Legends

Gra RPG Warner Bros. Interactive Entertainment

Data premiery gry: 3 listopada 2016

Bitewne RPG stworzone przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Miejscem akcji jest świat DC Comics, którego los wisi na włosku — globalne zagrożenie stanowi Nekron, czyli jeden z najpotężniejszych złoczyńców w całym uniwersum. DC Legends oparto na rozgrywanych w czasie rzeczywistym bitwach — co ciekawe, podczas potyczek nie mamy pełnej kontroli nad drużyną, a jedynie możemy wskazywać cele kolejnych ataków i aktywować ciosy specjalne. W trakcie zabawy kolekcjonujemy zróżnicowane postacie — wśród nich znaleźli się zarówno bohaterowie, na czele z Batmanem i Supermanem, jak i ich śmiertelni wrogowie, jak choćby Joker czy Lex Luthor. W obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa herosi postanowili zakopać topór wojenny i połączyć siły — każdy z nich posiada zestaw cech i zdolności, jakie rozwija w miarę postępów w grze. Oprócz fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza, tytuł oferuje oparty na rywalizacji tryb multiplayer.

Więcej informacji o: DC LegendsrpgDC Comicssuperbohaterowiesuperłotrzy .

DC Legends - premiera bitewnego RPG o superbohaterach
DC Legends - premiera bitewnego RPG o superbohaterach

wiadomość5 listopada 2016

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment wypuściła grę DC Legends, czyli mobilne RPG koncentrujące się na turowych bitwach toczonych za pomocą drużyn złożonych ze słynnych superbohaterów i superłotrów.

DC Legends - zapowiedziano bitewne RPG z superbohaterami w rolach głównych
DC Legends - zapowiedziano bitewne RPG z superbohaterami w rolach głównych

wiadomość10 października 2016

Firma Warner Bros. zapowiedziała DC Legends, czyli zmierzające na urządzenia mobilne bitewne RPG, w którym pokierujemy drużynami złożonymi z najsłynniejszych superbohaterów i superłotrów z uniwersum DC Comics.

AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz