Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Shadowgun: Legends Game Box

Shadowgun: Legends

Gra Akcji Madfinger Games

Planowana data premiery gry to maj 2018

Kolejna pełnoprawna odsłona serii mobilnych gier akcji, rozwijanej przez znane m.in. ze strzelanki Dead Trigger, czeskie studio Madfinger Games. Akcja Shadowgun: Legends rozgrywa się w przyszłości, a podczas zabawy wcielamy się w role specjalnie wyszkolonych żołnierzy, których zadaniem jest uratowanie galaktyki przed atakiem Obcych. W odróżnieniu od poprzednich części serii, mamy tu jednak do czynienia z pierwszoosobową strzelaniną z elementami RPG, nieodbiegającą diametralnie od innych mobilnych FPS-ów. Zabawa może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer, a rozpoczynamy ją praktycznie od zera, dysponując słabym wyposażeniem i bronią. Z biegiem czasu i kolejnych misji zdobywamy jednak doświadczenie oraz środki, niezbędne do dokonywania kolejnych ulepszeń. Ciekawostkę stanowi fakt, że poczynania graczy wywierają trwały wpływ na uniwersum gry, dzięki czemu ulega ono nieustannym metamorfozom.

Więcej informacji o: Shadowgun: LegendsakcjiFPSstrzelanki .

Shadowgun: Legends - zwiastun i testy mobilnego Destiny
Shadowgun: Legends - zwiastun i testy mobilnego Destiny

wiadomość14 listopada 2017

W holenderskim App Store ruszyły testy Shadowgun: Legends, czyli mobilnej strzelanki autorstwa znanego z Dead Trigger studia Madfinger Games. Autorzy wypuścili także nowy teaser.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz