Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Destiny: Rise of Iron

Destiny doczeka się prywatnych meczów
Destiny doczeka się prywatnych meczów

wiadomość17 sierpnia 2016

Studio Bungie poinformowało w najnowszym materiale wideo promującym dodatek Rise of Iron, że wkrótce Destiny wzbogaci się o system prywatnych meczów, umożliwiający tworzenie i rozgrywanie rozmaitych spotkań oraz turniejów.

 Destiny: Rise of Iron [Aktualizacja: dodatek został oficjalnie zapowiedziany]
Destiny: Rise of Iron [Aktualizacja: dodatek został oficjalnie zapowiedziany]

wiadomość10 czerwca 2016

Potwierdziły się wczorajsze doniesienia. Studio Bungie i firma Activision oficjalnie zapowiedziały Destiny: Rise of Iron, czyli kolejny duży dodatek do przebojowej strzelanki z 2014 roku. Co ciekawe, wyjdzie on tylko na PS4 i XOne i będzie wymagał poprzedniego rozszerzenia, The Taken King.

PS4
XONE
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.09.2016 15:22
zanonimizowany1050288
20
Pretorianin
4.5

Kolejny skok na kasę znanego twórcy gier bez zawartości Bungie. NO FĘKS !!!

21.09.2016 10:59
Franusss
1
odpowiedz
Franusss
121
Generał
0.0

Nie kupuje już tego szitu. Ile można wydawać dodatków i to jeszcze takich drogich WTF ???? Kupowałem te poprzednie badziewia sam nie wiem po co, pograłem kilka godzin i NUDA tu będzie to samo....

12.11.2016 20:34
odpowiedz
Clulig
1
Junior

Gra na początku była kiepska. Można powiedzieć że beznadziejna. Sam zakupiłem ją niestety po dodatku TTK. Pierwsza zajawka trybem strike czy crucible, byłem nagrzany na nowy rajd (Piękny lecz kładący nacisk na strategie, kończący się schematycznym rozwiązaniem). Dodatek RoI może i kosztował za wiele. Może i inne DLC były za drogie ale co z tego. Wspaniały soundtrack i te widoki... Studio Bungie wydało kawał hajsu na grę, ma kontrakty z blizzard więc ceny są dla mnie zrozumiałe. Ja bawię się wspaniale grając z kumplami w Crucible czy rajd. Oczywiście są i tacy którzy powiedzą że dodatek to bubel i może się trochę zgodzę bo w grze widać wiele tzw.."pójść na łatwiznę, metod kopiuj wklej, zmień tylko trochę szczegółów i nazwj to x2, coś jak nowy iPhone7". Ale rekompensuje to nowy rajd, wg mnie najlepszy ze wszystkich. Obiektywnie dodatek jak i całość mogę ocenić na bardzo słabe 7/10. Wliczając w to lagi, błędy i Inne dziwne rzeczy których być nie powinno.

post wyedytowany przez Clulig 2016-11-12 20:38:41