

Najciekawsze materiały do: The Culling

Śmierć The Culling, Quake 2 z ulepszonym ray tracingiem i inne wieści
wiadomość19 marca 2019
Dziś piszemy o nowym studiu byłych pracowników Valve i Riot Games, dacie wyłączenia serwerów darmowego The Culling, odpowiedzialności Phila Spencera za wydanie Halo: The Master Chief Collection na Steamie i screenach z Quake II RTX. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Culling przeszło na model free-to-play
wiadomość15 września 2018
Po wielu zawirowaniach wokół gry, The Culling ostatecznie przeszło na model free-to-play. Studio poinformowało o tym za pośrednictwem nowego zwiastuna na oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Darmowa wersja gry dostała podtytuł Origins.

The Culling 2 wycofane ze sprzedaży; deweloper wraca do jedynki
wiadomość19 lipca 2018
Studio Xaviant zaprzestało sprzedaży The Culling 2 na platformie Steam oraz konsolach. W niezręcznym materiale z przeprosinami deweloper zapowiada powrót do The Culling z okresu Wczesnego Dostępu i rychłe przejście na model free to play. Niestety może już być za późno.
Mnie gra zainteresowała już zbieram centy na steamie bo to pierwsza gra od takich mniejszych twórców z potencjałem survivalowym
Gra naprawdę GENIALNA!
Jak na Earle Access gra ma wielki potencjał, który (mam nadzieję) wykorzysta!

https://www.youtube.com/watch?v=v-gGIP1PSTk
Obecnie najlepszy Battle Royale. Zapraszam na okrągłą serię i streamy
Zdecydowanie jeden z najlepiej zapowiadających się wytworów Early Access
Gra jest meeeega! Przez optymalizację jest 9 a nie 10. Minimalnie przeszkadza mała ilość graczy, ale to i tak najlepsza gra battle royale jaką grałem.