Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Senran Kagura: Estival Versus

XSEED Games wyda kolejne japońskie gry na PC
XSEED Games wyda kolejne japońskie gry na PC

wiadomość18 października 2015

Amerykańska firma XSEED, specjalizująca się w publikacji i lokalizacji produkcji z Kraju Kwitnącej Wiśni, zapowiedziała, że w przyszłym roku wyda trzy kolejne tytuły na Steamie. Będą to gry Xanadu Next, Senran Kagura: Shinovi Versus oraz Little King’s Story.

PS4
PSV
PC
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.03.2017 12:40
Wojo17
Wojo17
132
Konsul
post wyedytowany przez Wojo17 2017-03-21 12:40:21
21.11.2019 17:39
odpowiedz
game _hunter
69
Pretorianin
7.0

Przyjemny slasher z małymi planszami i krótkimi zadaniami do wykonania. System walki jest OK, grafika w porządku, muzyka bez rewelacji, fabuła prosta i głupia, jednakże główną atrakcją w grze są bohaterki. Urocze dziewczęta potrafią przechodzić transformacje, zmieniać ciuchy i tracić je w wyniku otrzymywanych obrażeń. Absurdalnie wielkie biusty można zmniejszyć według własnych preferencji poprzez moda dostępnego w sieci. Chęć przechodzenia kariery kolejnymi postaciami i kupowanie im kiczowatych strojów w sklepie za uzbierane monety oraz możliwość przeprowadzania im sesji zdjęciowych, a nawet dotykania ich ciała (wirtualnie oczywiście) to jedyna motywacja do gry w Senran Kagura EV dłużej niż godzinę.
Podsumowując, gra nie dla każdego, ale warto spróbować tym, którzy gustują w nierealnych, animowanych japońskich dziewczynach.