Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart

Batman: Arkham Origins - dodatek Cold, Cold Heart zadebiutował na rynku
Batman: Arkham Origins - dodatek Cold, Cold Heart zadebiutował na rynku

wiadomość23 kwietnia 2014

Od wczoraj wszyscy fani gry Batman: Arkham Origins mogą cieszyć się rozszerzeniem fabularnym Cold, Cold Heart, w którym Człowiek Nietoperz musi zmierzyć się z Mr. Freezem. Tytuł dostępny jest na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

Batman: Arkham Origins - pierwsze 30 minut z dodatku Cold, Cold Heart
Batman: Arkham Origins - pierwsze 30 minut z dodatku Cold, Cold Heart

wiadomość13 kwietnia 2014

W sieci pojawiło się nagranie prezentujące pierwsze 30 minut rozgrywki z Cold, Cold Heart - rozszerzenia fabularnego do gry Batman: Arkham Origins. Historia ukazana w produkcji rozegra się po wydarzeniach znanych z „podstawki”, w sylwestrową noc w czasie gali Humanitarian of the Year. Dodatek ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych 22 kwietnia.

Batman: Arkham Origins – zwiastun i data premiery dodatku Cold, Cold Heart
Batman: Arkham Origins – zwiastun i data premiery dodatku Cold, Cold Heart

wiadomość26 lutego 2014

Kanadyjskie studio Warner Bros. Games Montreal opublikowało zwiastun nowego dodatku fabularnego do Batman: Arkham Origins. W DLC staniemy do walki z jednym z najsławniejszych arcywrogów Człowieka-Nietoperza – Mr. Freezem. Dodatek ukaże się 22 kwietnia.

PC
PS3
X360
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.03.2015 11:55
stefek999
5
Legionista
5.5

To nadal stary Batman ale. KAMPANIE PRZECHODZI SIĘ W NIE CAŁE półtora godziny zamiast kupować można zagrać u Kolegi w przerwie jak będzie szedł po piwo. Są jeszcze inne pomniejsze minusy ale długość tego dodatku to jakiś żart. Jeśli porównać z Harley Quinn Revenge to to jest po prostu porażka. Strój oprócz wyglądu i tego że rozmraża zamarznięte drzwi i tajne przejścia nie wnosi nic.

07.01.2020 10:56
czorny50
odpowiedz
czorny50
112
Pretorianin
3.0

Moja ocena 3.0
Kolejna cześć i kolejny śmieciowy dodatek, choć ciekawszy niż Zemsta Harley Quinn. Miałem nadzieje że początkowy fragment rozgrywki gdy sterujemy Brucem będzie ciekawą skradanką, jednak nie wiele się różniło od gry nietoperzem. Choć miłym zaskoczeniem był powrót do dwóch dzielnic z podstawki i trzy poboczne aktywności ( różniące się kosmetycznie od podstawki )

Poza znośną fabułą i kozacka zbroją termiczną raczej nie ma czego tu szukać.

Walka z bossem bardziej irytuje niż satysfakcjonuje.

Dodatek bardzo słaby i raczej nie polecam, chyba że komuś nie szkoda dwóch dych na namiastkę Origins i poznanie historii pierwszego spotkania Batmana z Frezzem trwającym do 3 godzin.