Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Game of Thrones: Ascent
Game of Thrones: Ascent
Game of Thrones: Ascent Game Box

Najciekawsze materiały do: Game of Thrones: Ascent

Ruszyła otwarta beta Game of Thrones Ascent
Ruszyła otwarta beta Game of Thrones Ascent

wiadomość24 lutego 2013

Studio Distruptor Beam uruchomiło otwartą betę Game of Thrones Ascent, czyli społecznościowej strategii osadzonej w świecie znanym z serialu Gra o Tron.

Ogłoszono grę Game of Thrones Ascent na Facebooka
Ogłoszono grę Game of Thrones Ascent na Facebooka

wiadomość22 maja 2012

Studio Disruptor Beam ogłosiło, że tworzy licencjonowaną grę na podstawie sagi George'a R.R. Martina, która zostanie wydana za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

Game of Thrones: Ascent - screen - 2017-11-17 - 359630 Game of Thrones: Ascent - screen - 2017-11-17 - 359629 Game of Thrones: Ascent - screen - 2017-11-17 - 359628 Game of Thrones: Ascent - screen - 2017-11-17 - 359627
WWW
iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.03.2014 15:07
Rithven
Rithven
17
Chorąży

W sieci jak widzę dużo niepochlebnych komentarzy a wynika to jak sądzę z tego że to nie jest gra typu - nie czytam opisu a gram i się sam z gry dowiem. Otóż nie da się tak i po prostu klikamy bez sensu i w sumie nic się nie dowiemy. Na szczęście jest tu reinkarnacja co daje możliwość powtórki ale polecam doczekać do reinkarnacji oficjalnej - koniec chapter 1 volume 10 wtedy dostaniemy talent za który przyklepiemy na stałe budynek z którym zaczniemy w następnym życiu. Gra toporna na początku ale wciąga. Wciąga gdyż jest mnóstwo budynków z mnóstwem rzeczy do wyrobienia , są 3 główne ścieżki rozwoju bohatera i jego podkomendnych a także 3 poboczne na każdą główną. Bohater ma mnóstwo talencików do rozdysponowania. Poziom można uzyskać liczony w setkach lv. Ale lv 1 może pokonać lv 100 :P dlatego że ta reinkarnacja oraz system przedmiotów permament powoduje że można zaczynać ciągle i ciągle z coraz lepszym zapleczem. To kosztuje czas i kasę - gold którą albo kupujemy za złotówki albo ciułamy - co tydzień kilka sztuk dostajemy. Gra dla wytrwałych - jak sądzę minimum to 2 tygodnie bez reinkarnacji by mieć 55-70 lv i wszystkie budynki ale jest się słabym więc kończymy chapter 1 a jest 4!. Licząc reinkarnacje - kilka co najmniej i ponowny rozwój to około 4 msc by mieć konto wypasione na tyle by myśleć o grze w górnej stawce. I wcale tak złotówkami się nie pospieszy. Gra pozwala na błędy - bo sa reinkarnacje. Ale aż tak nie można być beztroskim i warto jednak w ciągu pierwszego tygodnia poczytać o smaczkach gry by w drugim dokonać wyboru i zacząć of nowa. Lekko wzmocnionym. itd itp... Jak na mnie gdy grałem w ogame 5 lat, farmerame 2 lata i settlers online kilka msc to nie jest przerażające. Mam czas.. A właśnie - mówimy o grze w miarę intensywnej tzn wejście na konto co kilka godzin i produkowanie przyspieszaczy. Jak ktoś ma zamiar grać 1 x na dzień po godzinie to odsyłam zdecydowanie do innych gier. No i jest dużo angielskiego. Jak ktoś lubi czytać to ma co a jak ktoś nie lubi to może prawie się obejść z czytaniem. Grać można na 100% za free ale zainwestowanie jednorazowo 80 pln na rozpęd jest raczej wskazane. Pozdrawiam! PS: gra jak dla mnie porównując inne gry to 8/10 , jest na swój sposób podobna do np: The West. (chodzi o ilość produktów i zależność)

17.03.2014 15:09
Rithven
odpowiedz
Rithven
17
Chorąży

No i najważniejsze - można już grać od dawna! Na razie błędów nie zauważyłem!

29.03.2014 12:02
odpowiedz
Nerine
1
Junior

Ktoś wie jak odblokować nowe budynki?

11.05.2014 17:20
odpowiedz
Wojtuskk
2
Junior

Witam !
Mam problem z grą w prologu, część 5
Otóż nie mogę zakończyć misji Not All Wounds Heal~1
a konkretnie Blood for medicine
problem polega na tym że gdy po tym jak wyślę ludzi na poszukiwanie lekarstwa dla Jayne misja nie zostaje zakończona, program odlicza czas wyświetla finish ale gdy kliknę na misję zaczyna się od początku, ludzie piszą że w razie problemów z tą misją trzeba spróbować na innej przeglądarce, jednak to tez nic nie daje.
Proszę o pomoc !