Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry The Caligula Effect: Overdose

To strona z ocenami gry The Caligula Effect: Overdose. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.04.2019 12:42
zanonimizowany1272618
5
Generał
6.5

Ograłem z wielkim bólem, bo o ile historia i postacie to mistrzostwo (nigdy nie wiesz, kto tak naprawdę jest kim, bo świat jest wirtualny, a pod postaciami nastolatków kryją się zupełnie inni ludzie), tak gameplayowo ta gra po prostu ssie po same kule. Łazisz przez te same, nudne korytarze, ubijasz bossa, repeat. Fajna jest możliwość poznania tej drugiej, ewidentnie złej strony barykady, ale jest to zrobione w oparciu o ten sam schemat działania, co normalne misje.

Szkoda, bo wielu ta gra odrzuci właśnie przez gameplay, ale warto mimo wszystko się zmusić i ograć do końca, bo historia rekompensuje praktycznie każdą bolączkę tej gry.