Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Dead in Vinland

To strona z ocenami gry Dead in Vinland. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PC Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.10.2018 01:42
Elizeusz
8
Legionista

Z jednej strony fajnie napisana historia, bajeczne artworki, satysfakcjonujący system rozwoju osady. Z drugiej, niestety, jak na grę survivalową jest chwilami za dużo losowości przez wszechobecne skillchecki podczas eksploracji mapy. O niepowodzenie testu nietrudno, zwłaszcza w early i mid game gdy jeszcze ma się niskie współczynniki a karą jest nie tylko nie zdobycie cennych surowców, ale często poważniejsza reperkusja dla postaci. To prowadzi do wielokrotnego poczucia frustracji i chęci przeładowywania gry. W tej sytuacji tryb ironman jest raczej skierowany do masochistów. Grać tylko w najnowszą wersję po patchach.

04.02.2019 20:35
odpowiedz
Kosiarz616
4
Junior

Gra jest dostępna w Origin Access i jest w pełni spolszczona.