Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Tenchu: Stealth Assassins

To strona z ocenami gry Tenchu: Stealth Assassins. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PS1.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.01.2019 10:36
ereboss
😉
ereboss
17
Chorąży

Jako że nigdy nie miałem własnego PSX, wychowałem się w czasach PS2/Xbox360 tudzież postanowiłem zakupić sobie tę konsole i na niej pograć. Tenchu 1 było pierwszą grą w którą zagrałem na poważnie na PSX (nie liczę V-rally). Jak gra sprawdza się w 2019 roku okiem początkującego gracza PSX ?
-Średnio
Wiem że gra wyszła w 1998, inne standardy, zasady itp... ale sterowanie jest bardzo toporne (grałem na krzyżaku). Graficznie nie będę oceniał tak starej gry, ale wydaje mi się że wygląda dobrze jak na tamte czasy dla porównania grałem w (fallout 1 i 2, Duke Nukem 3D, V-rally). Zasięg widzenia mały, ale bardzo fajny soundtrack (szczególnie na planszy treningowej). Reasumując czy polecam? Jeśli jest się fanem Feudalnej Japonii oraz ma się ochotę pograć na PSX to tak w przeciwnym wypadku odradzam, głównie przez bardzo toporne sterowanie.
PS: Grałem na kodach ponieważ bossowie są dosyć trudni i jak się zginie zaczyna się level od samego początku. Łapcie kod na życie ;) należy dać PASUE i wklepać: Kwadrat, Kwadrat, Trójkąt, Trójkąt, Prawo, Prawo, Góra, Lewo.