Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry The Gardens Between

To strona z ocenami gry The Gardens Between. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
Switch
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.12.2019 01:09
Roman Tratwa
😉
1
Roman Tratwa
3
Legionista

Ciekawy koncept z czasem(przypomina mi się braid), ambitna i spójna grafika. Poziom trudności jest zrównoważony, gra na 2-3 godziny.
Nie wiem jak ta gra umknęła mi, słaby marketing. Pamiętam, że była w jakiejś prezentacji od Sony, po reklamie u Sony cisza, znalazłem przypadkowo w xbox passie.

post wyedytowany przez Roman Tratwa 2019-12-17 01:12:17