Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Pacer

To strona z ocenami gry Pacer. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.10.2018 20:41
GeDo
25
Centurion
8.0

Gra mimo wczesnego dostepu jest przyjemna.Posiada całkiem ładną grafike i klimatyczną sciezke dzwiekową.Podczas wyscigów mozemy uzywac roznych dopalaczy w tym broni.Sterowanie poduszkowcem jest dosc wymagające i trzeba uzywac na ostrych zakrętach hamulcy powietrznych.Gra mocno przypomina inną futurystyczna scigałke Redout,jest moze ciut łatwiejsza.Poczucie predkosci jest oddane tutaj rowniez bardzo dobrze.Gra posiada bardzo klimatyczne trasy znajdujace sie na Ziemi.Pozostaje tylko czekac na premiere pełnej wersji.Fanom serii Wipeout powinna przypasc do gustu.

post wyedytowany przez GeDo 2018-10-05 20:43:17