Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry The Tomorrow Children

To strona z ocenami gry The Tomorrow Children. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PS4.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.03.2015 14:55
Kapitan.konsola
5
Pretorianin
9.0

Czekam.

17.08.2016 07:19
odpowiedz
mishead
3
Junior
8.5

Grałem w otwarta betę. Gra się wydaje na prawdę ciekawa. A premiera chyba we wrześniu a nie w grudniu o ile się nie mylę.

27.10.2016 11:26
Kasztan95
👍
odpowiedz
Kasztan95
9
Legionista

Jest od wczoraj dostępna w modelu F2P na PS4

01.11.2016 14:01
grzelulukas
odpowiedz
grzelulukas
44
Pretorianin

Nie grałem chyba w bardziej zakręcona grę, chociaż nie jestem pewien czy słowo 'zakręcona' tutaj pasuje. Drewniane dziewczynki zbierające surowce z pojawiających się i znikajacych wysp w różnych kształtach (np. Swinski ryj z jabłkami - tak tak dobrze widzicie), mieszkańcy powstajacy ze znalezionych matrioszek, karmieni jablkami, zabojcza ciemność. To wszystko po to żeby rozbudowywać miasta w klimatach sowieckich umieszczone gdzieś w przestrzeni zabijajacej mgły. Mało ? Do tego dziwne stwory spacerujace lub latające według sobie ustalonego kursu który często koliduje z naszym miastem, sadzenie drzewek, metro itd.Itd. Nie wiem co brał twórca , ale ja też chcę. :)

Co do samej gry to na pewno podobało mi się ze lądujesz w jakimś mieście i baw się :) nikt nie prowadzi za rękę, musisz wpaść na wszystko sam. Rozbudowa miasta, zbieranie kartek i rywalizacja z innymi na to kto więcej zrobi dla 'wspólnej sprawy' ma coś w sobie. Obawiam się jednak, że w końcu pojawi się monotonia i nuda i chociaż gra ma podobieństwa do Minecrafta nie gwarantuje tyle personalizacji i uwolnienia kreatywności co MC. Kolejna kwestia (chociaż może to zaleta?) że inni gracze mogą psuć twój pomysł na rozwój miasta i np. ścinać drzewa które posadziles dla jabłek. Na razie tyle zobaczymy co dalej, na pewno napiszę więcej.

10.08.2017 13:51
odpowiedz
ToolMAN1
1
Junior

Grałem w gierke Wrażenie super jak się już wciągniesz to możesz grać nawet ze 4 godziny. Mi osobiście bardzo spodobał się klimat gry i moja ocena to 7.5/10 Polecam.