Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy

To strona z ocenami gry Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch AND iOS 3DS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

3DS
iOS
AND
Switch
PS4
XONE
PC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
06.11.2014 17:02
zanonimizowany307509
99
Legend

[Jestem niesłyszący]

Wpis: "Reedycja trzech części popularnego cyklu gier prawniczych, wydawanych wcześniej na konsolach Game Boy Advance i Nintendo DS." -> Z całym szacunkiem panie autorze, od kiedy Ace Attorney jest na GBA? :/ Nie przypominam to. Serii zaczynał się od NDS.

06.11.2014 17:18
odpowiedz
zanonimizowany1030895
20
Generał

Up~ youtu.be/Pv0K1WasZ10